Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Praca w Norwegii - Norwegia

3 Posty
karol.work
(karol.work)
Wiking
Witam Planuje wyjechać w niedługiej przyszłości do Norwegii ... Chciał bym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda ? trzeba wyrabiać sobie numer ubezpieczenia tak jak np. w Anglii?
jak to wygląda z pracą ? gdzie najlepiej wyjechać do jakiego miasta ? dużo jest pracy dla kierowców ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Fajny tato
(Fajny tato)
Nowicjusz
Ludzie myślą ze w Norwegii to zaraz kokosy. Jak nie masz nagranej roboty to kilka miechow możesz czekać bez niczego i tylko kasę wydasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
karol.work
(karol.work)
Wiking
człowieku zapytałem sie tylko jak to wszystko tam wygląda ...czy tak trudno to opisać w paru zdaniach ? widać ze jesteś zwykłym tak zwanym POLACZKIEM który sam nie zeżre i drugiemu nie da . wszyscy zniechęcacie tak do wyjazdów za granice A jak by było w Norwegii tak źle i byś kokosów nie zarabiał to byś tam nie siedział!
Sam byłem w Anglii i tu można przyjechać nawet bez jezyka Angielskiego i masz z marszu prace w byle jakiej Agencjii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
opcja szukaj i wpisz sobie kilka fraz, co do samej Norwegii rozni sie ona od Anglii czy Polski, jk zadales pytanie to spodziewaj sie wszelkiej masci odpowiedzi a najlepiej pakuj sie i dawaj na polnoc bo juz sie cieplo robi sam sie przekonsz, szkoda tylko ze ludzie nie pisza jak im poszlo po takim przyjezdzie w ciemno,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Niestety ale fajny tato ma rację, do tego jeśli nie znasz języka to w ciemno można tu tylko przyjechać szukać grzybów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
karol.work czyli kolejny rozpieszczony przez rodzicow malolat. Wydaje ci sie, ze jestes kims wyjatkowym zeby ci odpisywac na pol strony. Troche pokory mlody czlowieku.

W zyciu nikt nikomu nic nie daje. Wyucz sie zawodu na ktory jest zapotrzebowanie i wtedy przyjedz. Przede wszystkim skoncz z ta swoja rozczeniowa postawa. Tutaj nikt nie bedzie tolerowal czegos takiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
karol.work napisał:
Witam Planuje wyjechać w niedługiej przyszłości do Norwegii ... Chciał bym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda ? trzeba wyrabiać sobie numer ubezpieczenia tak jak np. w Anglii?
jak to wygląda z pracą ? gdzie najlepiej wyjechać do jakiego miasta ? dużo jest pracy dla kierowców ?


Aktualne oferty pracy znajdziesz pod tym linkiem: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
5 Postów
Lucky Luke
(Lucky Luke)
Wiking
Hej Jak pytałem w 2008 o Norwegie mówili to samo więc ściema ,wszystko zależy od farta Trafiłem do firmy Norsk Gienveining i zostałem kierowca śmieciarki i co dało się
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
robertoslo2 napisał:
Niestety ale fajny tato ma rację, do tego jeśli nie znasz języka to w ciemno można tu tylko przyjechać szukać grzybów.

A Ty przyjechałeś znając język norweski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
karol.work napisał:
człowieku zapytałem sie tylko jak to wszystko tam wygląda ...czy tak trudno to opisać w paru zdaniach ? widać ze jesteś zwykłym tak zwanym POLACZKIEM który sam nie zeżre i drugiemu nie da . wszyscy zniechęcacie tak do wyjazdów za granice A jak by było w Norwegii tak źle i byś kokosów nie zarabiał to byś tam nie siedział!
Sam byłem w Anglii i tu można przyjechać nawet bez jezyka Angielskiego i masz z marszu prace w byle jakiej Agencjii...


Poświęć swój czas, wyszukuj informacje w internecie, potem zweryfikuj te w/w, a potem jak zadasz mocno sprecyzowane pytanie to prawdopodobnie na 90 % uzyskasz odpowiedź na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok