Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam Pracy (renowacja felg,wulkanizacja,lakiernik meblowy,stolarz) - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir Wolszczak beneksbaat beneksbaat Wieslaw Ozog Kasia K Polski Przewodnik (987 niezalogowanych)
16 Postów

(Stev89)
Wiking
Cześć
Mam na imię Michał mam 28 lat. Jestem na tej grupie od nie dawna, poszukuję pracy od 15 Maja. Mam bardzo duże doświadczenie z zakresu prac związanych z renowacją felg samochodowych czy wulkanizacją: Lakierowanie felg, polerowanie rantów (felg) , prostowanie i spawanie tig, piaskowanie, wymiana opon itp. W Polsce przez długi okres czasu pracowałem przy Stolarce a mianowicie robienie mebli od podstaw(ciecie płyty, oklejanie, frezowanie, skrecanie, montaż itp.) lakierowani frontów meblowych MDF czy z drewna. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty, lubię wyzwania, podejme się również kazdej innej pracy. Angielski podstawowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Stev89 napisał:
Cześć
Mam na imię Michał mam 28 lat. Jestem na tej grupie od nie dawna, poszukuję pracy od 15 Maja. Mam bardzo duże doświadczenie z zakresu prac związanych z renowacją felg samochodowych czy wulkanizacją: Lakierowanie felg, polerowanie rantów (felg) , prostowanie i spawanie tig, piaskowanie, wymiana opon itp. W Polsce przez długi okres czasu pracowałem przy Stolarce a mianowicie robienie mebli od podstaw(ciecie płyty, oklejanie, frezowanie, skrecanie, montaż itp.) lakierowani frontów meblowych MDF czy z drewna. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty, lubię wyzwania, podejme się również kazdej innej pracy. Angielski podstawowy.


Przejrzyj zakładkę Praca w Norwegii: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok