Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca - Norwegia

4 Posty
Denis Wesołowski
(denior100)
Wiking
Witam,
Piszę w sprawię pracy w Norwegii,a konkretniej w Oslo.Szukamy wraz z kolegą i dziewczyną ofert pracy,ale albo trzeba mieć duże doświadczenie w danej dziedzinie,albo oferta jest już nie ważna.Gdzie jeszcze możemy szukać? Może ktoś z was mógłby polecić swoje miejsce pracy,gdzie potrzebują młodych ludzi z znajomością j.angielskiego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
denior100 napisał:
Witam,
Piszę w sprawię pracy w Norwegii,a konkretniej w Oslo.Szukamy wraz z kolegą i dziewczyną ofert pracy,ale albo trzeba mieć duże doświadczenie w danej dziedzinie,albo oferta jest już nie ważna.Gdzie jeszcze możemy szukać? Może ktoś z was mógłby polecić swoje miejsce pracy,gdzie potrzebują młodych ludzi z znajomością j.angielskiego?


Proszę: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
4 Posty
Denis Wesołowski
(denior100)
Wiking
Szukałem już,na chwilę obecną nie ma żadnych ofert,dla uczniów/studentów,możę jakieś norweskie agencje pracy? z tłumaczeniem na język angielski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Denis Wesołowski
(denior100)
Wiking
Chciałbym w Norwegii ze względu na to,że mam dwie ciocię w Oslo,i to własnie one mi poleciły tę strone.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
'gdzie potrzebują młodych ludzi z znajomością j.angielskiego?'

Nigdzie, wszedzie maja takich w nadmiarze. Nie napisales czy masz uprawnienia na wozki widlowe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Denis Wesołowski
(denior100)
Wiking
Okej,dziękuje bardzo za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok