Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3 Posty
Dawid Dawidek
(DawidDawidek)
Wiking
Weszła mi ta strona z com...Tylko że mój angielski nie jest na takim poziomie by się z Norwegiem dogadac ale dzięki...Będę szukać dalej..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
DAREK NAGOREK
(dareken)
Wiking
a moze jeszcze dopisac przy terakocie,bo ty chyba jedyny masz z tym problem i jest to dla ciebie roznica,no niech bedzie jeszcze gres boju fra oslo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
dareken napisał:
a moze jeszcze dopisac przy terakocie,bo ty chyba jedyny masz z tym problem i jest to dla ciebie roznica,no niech bedzie jeszcze gres boju fra oslo.


...ok ...to powiedz mi jaki zawodnik kladzie terakote...?
...może byc po włosku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
DawidDawidek napisał:
Weszła mi ta strona z com...Tylko że mój angielski nie jest na takim poziomie by się z Norwegiem dogadac ale dzięki...Będę szukać dalej..

...bywa...pewnie znasz jezyk angielski tylko na ...
...poziomie komunikatywnym...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
bojfrauszlo napisał:

...bywa...pewnie znasz jezyk angielski tylko na ...
...poziomie komunikatywnym...

To trudno, zatrudni sie u Polaka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
high_octane napisał:
bojfrauszlo napisał:

...bywa...pewnie znasz jezyk angielski tylko na ...
...poziomie komunikatywnym...

To trudno, zatrudni sie u Polaka.
..


...z komunikatywnym polskim jakoś sobie może poradzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
DAREK NAGOREK
(dareken)
Wiking
glazurnik czy plytkarz nie widze w tym roznicy,choc glazurnik to stare slowo i mniej uzywane i niech kazdy mowi jak chce,glazurnik kladzie glazure,a dzis mamy plytki z roznych materialow,nieglazurowane,gresy prasowane na sucho bez glazury,gresy polerowane,plytki kamienne,marmury,granity(oczywiscie nie ma na nich glazury) itd. wyglada na to, ze ten kto kladzie plytki marmurowe,gresowe wg. ciebie bedzie kladl glazure marmurowa lub gresowa hihihi...albo jestes typem czlowieka niedowartosciowanym i szukasz dziury w calym,probujesz zwrocic na siebie uwage,dowalasz innym... jak nie mozesz czytac slowa -plytkarz to nie czytaj postow,bedzie jednego kretyna mniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(maverik)
Początkujący
jak ktos nie wie co to plytkaz albo glazurnik ,tylko papra komUs na forum ,zamiast poszukac na Wikipedii i dopiero sie wypowiadac to moze dac mu taka robote jak na zdjeciu ponizej ,-NIE TRZEBA DOSWIADCZENIA I NIE TRZEBA KLASC PLYTEK---

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
DAREK NAGOREK
(dareken)
Wiking
zanim napiszesz sprawdz,slowo glazurnik nie ma na wikipedii,ale mozesz je sam utworzyc,jest taka opcja hihihi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

()
Początkujący
Glazurnik -po angielsku -tiler -tile layer- apo norwesku--- flislegger
Slowo takie znajduje sie w tlumaczach ,w slowniku polskim i w slowniku norweskim,angielskim ,JA MYSLE ZE CIEBIE NIE MA I TEJ TWOJEJ PRACY !!! KIT
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok