Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Opieka nad chorym rodzicem.... - Norwegia

20 Postów
Paweł F.
(LiamPL)
Wiking
Wystawiłem to zapytanie na FB ale i tutaj spróbuję, może ktoś więcej coś będzie wiedział.
Problem mam następujący.
Pracuję w No od 2,5 roku, mam umowę na czas nieokreślony typu fast ( jeśli mylę pojęcia to wybaczcie nieznajomość fachowych terminów).
W Polsce mój Tato się bardzo poważnie rozchorował ( rodzice są po rozwodzie, a Tato jest sam) i potrzebna jest opieka.
Czy z NAV można uzyskać jakąś formę zwolnienia na okres wyjazdu na podobnej zasadzie jak się dostaje na chore dziecko , czyli członka najbliższej rodziny?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Podbijam temat. Tez szukam informacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Bartek26)
Wiking
Nie rozumiem Was Panowie przecież to wystarczy zadzwonić do jakiegoś biura typu multinor czy PC i wszystko powiedzą pomogą załatwić albo zadzwonić do nav ze potrzebujesz tłumacza i po sprawie. A nie mówić wszystkim jakie ma się problemy. Nie jest to jakakolwiek negatywna odpowiedz proszę się nie gniewac ale tak jest najlepiej. A tutaj każdy powie inaczej bo słyszał od kolegi itp pozdro i zdrowia dla Ojca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok