Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Konto bankowe - Norwegia

2 Posty
Marcin Matera
(alltiles)
Wiking
żaden bank w Norwegii nie chce mi otworzyc mi konta, bujam się juz trzeci miesiąc z założeniem konta i same odmowy mam paszport umowę o prace mam pozwolenie na prace , status pendler i nie mogę , nordea zażądała polskiej opini z banku z polski o klijencie a PKO Bp mi czegoś takiego nie wyda , OBOS zażądał stałego meldunku od pendlera ha ha , sparebank1 każe otworzyć przez internet procedura od 3-6 tygodni brak potwierdzenia zgodności z oryginałem , skandia bank otworzy bez paszportu ale na stały numer personalny ,WIEC JEŻELI KTOŚ PRZEBYŁ KRUDSZA DROGĘ DO ZALOZENA KONTA NIECH MI JA PODA , 486 40 677
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
alltiles napisał:
żaden bank w Norwegii nie chce mi otworzyc mi konta, bujam się juz trzeci miesiąc z założeniem konta i same odmowy mam paszport umowę o prace mam pozwolenie na prace , status pendler i nie mogę , nordea zażądała polskiej opini z banku z polski o klijencie a PKO Bp mi czegoś takiego nie wyda , OBOS zażądał stałego meldunku od pendlera ha ha , sparebank1 każe otworzyć przez internet procedura od 3-6 tygodni brak potwierdzenia zgodności z oryginałem , skandia bank otworzy bez paszportu ale na stały numer personalny ,WIEC JEŻELI KTOŚ PRZEBYŁ KRUDSZA DROGĘ DO ZALOZENA KONTA NIECH MI JA PODA , 486 40 677

NIe powinno byc problemu ale widzocznie nasi juz niezle nawywijali w NO i teraz sa takie a nie inne problemy ...
Czemu nie zrobisz sobie stalego numeru ?? jesli masz pozwolenie to bez problemow wydadza i skoncza sie twoje problemy ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michal S.
(Michal1985)
Wiking
W sparebanken sor otworzyłem konto bez paszportu. Najpierw wysłałem przez internet wniosek, po kilku dniach (3 dniach max.) dostałem maila z datą i godziną wstawienia się w banku. Poszedłem z dowodem osobistym i nr personalnym i mi otworzyli konto. W ciągu tygodnia dostałem tokena i kartę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Joanna Kolakowska
(Joasiaa)
Wiking
handelsbanken no bez problemu idziesz i otwieraja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Przemek Anonymous
(Przemek_Anonymous)
Wiking
w Nordea dalem im opinie z banku z Polski wystawiona przez znajoma, ktora pracuje w banku, w ktorym de facto nie mam nawet konta, oczywiscie kontrakt musialem przedstawic, paszport, D-Number i rejestracje z policji...tez zajelo mi to sporo czasu...powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marcin Matera
(alltiles)
Wiking
Jak dawno temu to bylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
biteourstyle
(biteourstyle)
Wiking
W DNB próbowałeś ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Katarzyna ...
(Midnight)
Początkujący
W DNB na Ksrl Johans gate ostatnio jak pytałam na prośbę znajomego wymagali paszportu i numeru personalnego lub tymczasowego i umowy o pracę nic więcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Irena Pettersen
(IrenaPettersen)
Wiking
Gjensidige bank moze byc latwiej internetem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Irena Pettersen
(IrenaPettersen)
Wiking
mysle ze ten status PENDLER jest problemem powinienes miec rowniez rameldowanie w Norwegi niewaz sprawdzaja to w Folkeregister to znaczy w biuze meldunkowym a jesli niemasz tego adresu to jest problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok