Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

praca - Norwegia

11 Postów
majonez20
(majonez20)
Wiking
Witam wszystkich

Jestem tu nowy i nie mam żadnego pojęcia w sprawie ogólnych warunków pracy,mam pytanie odnośnie pracy tutaj: czy jeżeli zaczynasz pracę u polaka i zaczynasz od stawki np.140nok to normalne jest że nie masz jej na czysto tzw.na rękę tylko ty płacisz od tego jeszcze podatek w zależności ile tobie narzucą?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(RafalMeres)
Wiking
JA dostałem 170 koron w tym masz jeszcze minus podatek 35 procent lub 36 czyli jak masz 140 koron to z tego jeszcze podatek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
majonez20 napisał:
Witam wszystkich

Jestem tu nowy i nie mam żadnego pojęcia w sprawie ogólnych warunków pracy,mam pytanie odnośnie pracy tutaj: czy jeżeli zaczynasz pracę u polaka i zaczynasz od stawki np.140nok to normalne jest że nie masz jej na czysto tzw.na rękę tylko ty płacisz od tego jeszcze podatek w zależności ile tobie narzucą?????

Zarobki w Norwegii podaje sie zawsze brutto, czyli bez podatku. Pracodawca odciaga zaliczke na podatek z pensji. Czyli twoj zarobek, to te 140 minus podatek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
majonez20 napisał:
Witam wszystkich

Jestem tu nowy i nie mam żadnego pojęcia w sprawie ogólnych warunków pracy,mam pytanie odnośnie pracy tutaj: czy jeżeli zaczynasz pracę u polaka i zaczynasz od stawki np.140nok to normalne jest że nie masz jej na czysto tzw.na rękę tylko ty płacisz od tego jeszcze podatek w zależności ile tobie narzucą?????

--------
Te Polaki to sie nauczyly od tech norweskich zlodziejow. Od polskiej krawicy zabierajo duzo czesc piniendzow i nazywajo to podatek czy jekos tak. Te luje nawet zabierajo ten haracz od penge co sie dostaje jek roboty nie dadzo. No bydlo, no.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Elise napisał:
majonez20 napisał:
Witam wszystkich

Jestem tu nowy i nie mam żadnego pojęcia w sprawie ogólnych warunków pracy,mam pytanie odnośnie pracy tutaj: czy jeżeli zaczynasz pracę u polaka i zaczynasz od stawki np.140nok to normalne jest że nie masz jej na czysto tzw.na rękę tylko ty płacisz od tego jeszcze podatek w zależności ile tobie narzucą?????

Zarobki w Norwegii podaje sie zawsze brutto, czyli bez podatku. Pracodawca odciaga zaliczke na podatek z pensji. Czyli twoj zarobek, to te 140 minus podatek.

------
A krany odkreca sie w lewa strone. I po wizycie w toalecie spuszcza sie wode....mycie rak nalezy juz tylko do gupich norkow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
i petów się nie pstryka pod siebie jak w Polsce i przed przejściem dla pieszych trzeba się na drodze zatrzymać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
napisał:
i petów się nie pstryka pod siebie jak w Polsce i przed przejściem dla pieszych trzeba się na drodze zatrzymać
-------
A jak idiota Norweg w aucie tez sie zatrzyma to skopac mu auto za stres bycia pendlerem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a najgorsze to widzieć dwa tygodnie żonę, a potem jej trzy tygodnie nie widzieć
tylko przez Skypa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
a najgorsze to widzieć dwa tygodnie żonę, a potem jej trzy tygodnie nie widzieć
tylko przez Skypa

--------
Stymze niektore zony ,nasamprzyklad gole, wygladaja przez Skypa o wiele bardziej atrakcyjnie. Zwlaszcza czyjes.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Stymze niektore zony ,nasamprzyklad gole, wygladaja przez Skypa o wiele bardziej atrakcyjnie. Zwlaszcza czyjes.
Masz u mnie dużeeeeeeeeeeeeeeego plusa za prawdę życiową .jak to mawiał mój kolega,, do cudzej żony diabeł dodaje łyżkę miodu więcej ,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok