Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pozwolenie na pobyt na będąc na dagpenger - Norwegia

2 Posty
Damian Hajducki
(DamianHajducki)
Wiking
Witam!
Jestem zarejestrowany w NAV na dagpenger a w maju kończy mi się pozwolenie na pobyt. Orientuje się ktoś może czy mogę przedłużyć pozwolenie na pobyt i czy tracę prawo do zasiłlu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
DamianHajducki napisał:
Witam!
Jestem zarejestrowany w NAV na dagpenger a w maju kończy mi się pozwolenie na pobyt. Orientuje się ktoś może czy mogę przedłużyć pozwolenie na pobyt i czy tracę prawo do zasiłlu?



...obecnie NAV jest twoim ,,pracodawcą,, ...inaczej ...wyplaca Ci zasilek co jest ekwiwalentem wynagrodzenia...też liczy sie to do ewent. emerytury...
...weż zaswiadczenie z NAV lub decyzje o przyznaniu zasilku dla bezrobotnych i udaj się do UDI...
...powodzenia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Damian Hajducki
(DamianHajducki)
Wiking
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
DamianHajducki napisał:
Dziękuję bardzo za odpowiedź



...to ja dziękuję,że Ty dziekujesz ,bo kilkanaście razy udzielalem tutaj porady i..... chyba nikt nie podziękował
...masz prawo to przebywac tak dlugo jak pobierać będziesz zasiłek a potem kolejne 6 miesięcy jako ewentualnie poszukujacy pracy..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
bojfrauszlo napisał:
DamianHajducki napisał:
Dziękuję bardzo za odpowiedź



...to ja dziękuję,że Ty dziekujesz ,bo kilkanaście razy udzielalem tutaj porady i..... chyba nikt nie podziękował
...masz prawo to przebywac tak dlugo jak pobierać będziesz zasiłek a potem kolejne 6 miesięcy jako ewentualnie poszukujacy pracy..

Nie do konca ale oby mu sie udalo..... Policja wyda registeringsbevis tylko na podatawie pracy, laczenia rodzin nauki itp ale podejzewam ze beda ostro sie stawiac ze brak pracy itp by zrobic na zlosc. UDI to kie jset przychylna instytucja. Mam nadzieje ze sie myle ale daj znac jak ci poszlo z ciekawosci a jak nie to ja ci podpowiem jak na bank dostac pozwolenie / rejestracje legalnie szybko i tanio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
ŁUKASZ dzieniekks
(dziuniek1932)
Wiking
Mysle ze nie bedzie problemu ja dostalem staly numer na dagpenger
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok