Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

tabela podatkowa 7120 - Norwegia

7 Postów
Pawel :)
(nk18)
Wiking
Witam co oznacza tabela podatkowa nr 7120 jak to się ma do 7100 którą miałem wcześniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(Poznan Poland)
Początkujący
masz przejebane... wchodzisz na wyzszy próg podatkowy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
nk18 napisał:
Witam co oznacza tabela podatkowa nr 7120 jak to się ma do 7100 którą miałem wcześniej Faktycznie, wzrósł tobie podatek od zarobku brutto, jednak bez przesady.
Przy zarobku miesięcznym brutto 25000, to tylko 103 korony więcej niż obecnie. Paczka byle jakich fajek kosztuje w sklepie więcej.
Tu możesz sobie poczytać więcej na temat różnych tabel podatkowych.
www.skatteetaten.no/no/Tabeller-og-satse...?ssy=2015#formulaDiv

Drobne sprostowanie:
Nie wzrósł podatek, tylko wzrosła kwota zaliczki na poczet tak podatku jak i ubezpieczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
napisał:
nk18 napisał:
Witam co oznacza tabela podatkowa nr 7120 jak to się ma do 7100 którą miałem wcześniej Faktycznie, wzrósł tobie podatek od zarobku brutto, jednak bez przesady.
Przy zarobku miesięcznym brutto 25000, to tylko 103 korony więcej niż obecnie. Paczka byle jakich fajek kosztuje w sklepie więcej.
Tu możesz sobie poczytać więcej na temat różnych tabel podatkowych.
www.skatteetaten.no/no/Tabeller-og-satse...?ssy=2015#formulaDiv

Drobne sprostowanie:
Nie wzrósł podatek, tylko wzrosła kwota zaliczki na poczet tak podatku jak i ubezpieczenia.


gowno wiesz a sie madrujesz gabriel zlodziej i damski bokser

a fajki sa po 96
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
KASZTANIE Z POZNANIA , SPIERDALAJ KLAWIATURA MI JESZCZE CHODZI A ZES GLAB TO JEBNIJ SE W LEB
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(Poznan Poland)
Początkujący
Olaf777 napisał:
KASZTANIE Z POZNANIA , SPIERDALAJ KLAWIATURA MI JESZCZE CHODZI A ZES GLAB TO JEBNIJ SE W LEB

Przygłupie z Zielonej Góry... weż te klawiature i pierdolnij sie w ten pusty łeb... nie sądze zeby dało rezultat... ale nie zaszkodzi spróbowac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
nk18 napisał:
Witam co oznacza tabela podatkowa nr 7120 jak to się ma do 7100 którą miałem wcześniej

Podatek jaki zaplacimy nie zalezy od tabeli podatkowej tylko od tego ile zarobimy i jakiego mamy ksiegowego. Od tabeli zalezy tylko to, w jakiej wysokosci zaplacimy podatki.

Sytuacja w jakiej sie znalazles przyjacielu oznacza mniej wiecej na pierwszy rzut oka tyle, ze kokosow wielkich nie zarabiasz, ale glodowac nie musisz i wstydzic nie masz sie czego. Zyjesz uczciwie i za swoje, nie dziadujesz o pieniadze w NAVie. A z roku na rok jest coraz lepiej, w porownaniu do poprzedniego okresu twoje zarobki wzrosly, wiec skarbowka podniosla Ci zaliczki.

Jestes porzadnym solidnym facetem ktoremu z roku na rok wiedzie sie coraz to lepiej - to mniej wiecej oznacza sytuacja w jakiej sie znalazles. Gratuluje i zycze oby tak dalej.

Osobiscie zyczyl bym sobie sytuacji w ktorej do konca mojego zycia co roku SKATT podnosil by mi tabele... Wole bowiem placic wysoki podatek od wysokich zarobkow niz gowniany od gownianych... czego jednak niektorzy nie rozumieja.

Na koniec powtorze raz jeszcze: z tabeli wynika wylacznie wysokosc ZALICZEK. Jaki zaplacimy finalnie podatek, zalezy od rozliczenia rocznego, czyli od tego ile w danym roku faktycznie zaplacilismy oraz jakie kroki podejmie nasz ksiegowy.

I tu znowu wiele osob wyjdzie z zalozenia ze dobry ksiegowy to tani ksiegowy...

Raz jeszcze gratuluje i zycze dalszych sukcesow w Norwegii.

Pozdrawiam

Jan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
o, ty kutwo chyba jestas spod poznania. tam gdzie lapali labedzie na obiad lajzo .a rodzice mieli romans z kozami ? bo tfujj profil mi do tego pasuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(Poznan Poland)
Początkujący
tylko sie nie zesraj...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Sorki za pare przejezyczen w mojej wypowiedzi powyzej, sens chyba jednak da sie wyluskac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok