Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca proszę o pomoc - Norwegia

Czytali temat:
grzes70 (6430 niezalogowanych)
24 Posty
piotr Dlugosz
(Rolex)
Wiking
Jak juz wspomnieałem od roku ucze sie norweskiego mam pytanie odnosnie pracy na statkach, rybakach, cholownikach znacie jakies stronki armatorow ?czy jest zapotrzebowanie na marynarzy, mam tez papiery na wszystkie kategoria prawa jazdy .Jak myslicie lepiej zaczac od kierowcy autobusu czy odrazu składac papiery do armatorów ? Mam w sierpniu 1.5 miesiaca urlopu chciałbym sie gdzies załapac zeby cwiczyc jezyk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
piotr Dlugosz
(Rolex)
Wiking
wszystkie papiery na plywanie mam skonczyłem akademie morska wydział mechaniczny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
piotr Dlugosz
(Rolex)
Wiking
Wogole jest ktos na forum.co pływa? Jaki jezyk norweski czy angielski dla pływających
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
piotr Dlugosz
(Rolex)
Wiking
czy jest mozliwosc pracy sezonowej np na autobusach albo na samochodach ciezarowych mam wszelkie uprawnienia widziałem duzo ofert pracy w transporcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Rolex napisał:
Wogole jest ktos na forum.co pływa? Jaki jezyk norweski czy angielski dla pływających
Masz skończoną podobno Akademię Morską , a zapytania o pracę zadajesz jak niegramotny gimnazjalista , który na siłę chce się wyrwać w świat , spod rodzicielskich skrzydeł !!! .
---
Noż kur zapiał , pies zaszczekał ...!
Kotwica w kieszeni się rozwiera ... !!!
---
Mając takie kontakty , powiązane z Uczelnią Tutaj szukasz wśród gawiedzi Proletariackiej Pomocy !!!.
---
Co ty robiłeś na tej Uczelni przez Lata Edukacji ... !?
---
Mój Dobry Znajomy z Gdyni , zwiedził z Uczelnią większość Portów Morskich podczas praktyk zawodowych a ty szukasz Pracy ...
Śmiech na kaia ... aż echo niesie ... po lesie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
piotr Dlugosz
(Rolex)
Wiking
widzisz czas ze kazdy cie brał sie skonczył nawet na.3.of jest.ciezko a kadeci pływaja za miche ja robiłem zaocznie mam kontakty ale nie w norwegi wiec sie pytam a kto pyta noe bładzi chce tylko.wyjechac na.1.5 miesiaca pocwiczyc jezyk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Te zegarek!

Najlepiej polacz przyjemne z pozytecznym! Czyli sprobuj na:

- plywajacych autobusach ciezarowych !

p/s:
nauke jezyka,zacznij przede wszystkim 'wogole' od swojego ojczystego!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
chłopie tu kazdy chce wyjechac, kazdy chce pracowac tylko jak dochodzi do czego to okazuje sie że nic nie umie albo w wersji żenskiej nianczyc dzieci...ludzie co wy sobie myslicie ? Praca jest w norwegii ale dla tych co umieją sobie tą prace znalesc, utrzymac i dorzyc swoimi czynami do poprawy stawki. Żenada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Fakt!

Ty to potrafisz:

- znalesc
- dorzyc
- ...

co jeszcze potrafisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
w dupie mam polska pisownie, jestesmy w norwegii a nie w polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok