Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Opinie pracy dla adecco( szczególnie pielęgniarek) - Norwegia

12 Posty
Sylwia Rowińska
(sylwinka25)
Wiking
Witam! Jestem pielęgniarka , zamierzam wyjechać do Norwegii za pośrednictwem biura Adecco.Prosze o Wasze opinie, może ktoś dla nich pracował!?Dzieki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrei)
Wiking
Mysle ze dla samej siebie zrobisz lepiej,kiedy poszukasz sobie pracy bez posrednictwa owego biura..
poszukaj,poczytaj.
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Myślę że na początek pośrednik to dobre rozwiązanie.
Pomogą Ci załatwić formalności i kurs językowy.
Jeżeli znasz język norweski to możesz darować sobie ich pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Sykepleier84)
Początkujący
czesc, mam na imie maciek, jestem pielegniarzem , mieszkam od ponat roku i pracuje w zawodzie, wyjechalem z firma adecco, i chodz moi koledzyjuz poprzechodzili na stanowiska w komunie ja sie trzymam tej firmy, poniewaz adecco ocrania , p;omaga, jezeli chodzi o system zdrowotny w norwegijest calkowitie inny, oni pomagaja w adaptacji, ja zarabiam wiecej niz pielegniarka na stylingu w komunie, wszystko wlasciwie zalezy od ciebie... d mozliosci jezykowych, ja jeszcze popracuje w adecco bo mam lepsze pieniadze niz w komunie czy bezposrednio w szpitalu...
jestem im wdzieczny i mysle ze mamy udana wspolprace,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
To jest bardzo zaskakujące ze masz wieksze pieniądze niz pracujący w komunie. Moze masz wiecej bo pracujesz wiecej nadgodzin??? A stawke godzinową masz nizszą.
Poza tym, praca poprzez agencje zawsze moze sie skonczyc. W jaki sposób rozumiesz, ze system zdrowotny jest inny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
sylwinka lepsze adecco niz nic
nikt tu z ulicy nie zatrudni nikogo
i mieszkanie to tez problem
poczytaj forum to i kazde inne o Norwegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sylwia Rowińska
(sylwinka25)
Wiking
Dzieki za rady!
Macie racje, agencja może pomóc na początku. Nie mając znajomych , rodziny w Norwegii, kogoś kto mógłby pomóc w znalezieniu chociażby mieszkania, pośrednik jest dobrym rozwiązaniem. Gdby będe znać jezyk perfekt mogę zawsze z nich zrezygnować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sylwia Rowińska
(sylwinka25)
Wiking
Obecnie moja znajomość norweskiego jest na poziomie podstawowym. A kurs medycznego norweskiego zachęca!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Sykepleier84)
Początkujący
jest zroznicowana kadra, i podzial obowiazkow, pozatym, mozna sie szybko skonczyc porzez wikariackie biuro ale nie trzeba, teraz jeszcze dwa lata conajmniej mozna sobie pracowac przez biuro wikariackie, jak mowia potrzeby rynku.... tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
xxxx xxxxx
(pola1976)
Wiking
pracowalam przez Adecco w Norwegii i bylam generalnie zadowolona. na miejscu mialam dobra opieke- nawet lepsza niz sie spodziewalam. wyplaty na czas. godziny rozliczone dobrze. generalnie moge ocenic pozytywnie. mam nadzieje ze pomoglam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok