Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca dla stolarza - Norwegia

Czytali temat:
rocky17 (1239 niezalogowanych)
1 Post

(Andrei)
Wiking
Witam.
Praca dla stolarza z kwalifikacjami oraz udokumentowanym doswiadczeniem. Mile widziane referencje. Wymagana komunikatywna znajomosc jezyka NO lub ANG.Wykonujemy prace remontowo - budowlane w Oslo i okolicy.Firma Norweska AS. Mester,BVN-membrany,Godkjent. Mile widziane umiejetnosci wykonywania prac malarskich.Praca WYLACZNIE dla osoby z nr.personalnym(pozwolenie na pobyt),oraz mieszkajacej w Oslo lub okolicy.Poszukiwana osoba uczciwa,sumienna,bez nalogow.
zainteresowanych prosze o kontakt na PW.
pozdrawiam i powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Witaj,
No , tym ogłoszeniem sprawiłeś osobie spełniającej ww wymogi , trochę spóżniony, ale na pewno prezent gwiazdkowy,pod warunkiem ,że firma, którą wymieniłeś jest wiarygodna i prawdziwa...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Z tymi nałogami to chyba zapora nie do przejścia
Chociaż sam palę co dzień paczkę papierosów, ale nie nałogowo, takie mam hobby
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrei)
Wiking
Praca dla osob nie palacych w pracy(widzialem juz palacych paczke dziennie w pracy ,kiepy za oknem..),oraz nie naduzywajacych alkoholu(zaczyna w piatek,konczy w niedziele a w poniedzialek polprzytommny do pracy..)

pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
.Praca WYLACZNIE dla osoby z nr.personalnym(pozwolenie na pobyt),
co to ma znaczyc
malutko godzin i bez umowy ze nie wydadza potwierdzenia rejestracji
nie znasz przepisow czy muslisz ze inni nie znaja i mozna ich robic w balona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrei)
Wiking
Za sama tylko sugestie robienia kogos w balona,nie powinienem podejmowac z Toba tematu.nie mam obowiazku informowac Ciebie,osoby nie zainteresowanej praca,dlaczego wymogiem podjecia tej pracy jest posiadanie stalego numeru personalnego..Sugeruje zebys zachowal swoje cenne uwagi dla siebie i nie osadzal pochopnie.Daruj sobie obrazliwe teksty : MALUTKO GODZIN I BEZ UMOWY.

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Andrei, nie musisz nikogo informowac, twoj wybór. Niemniej, ja jestem bardzo ciekawa, dlaczego ta osoba musi juz miec numer personalny? W nawiasie napisales 'pozwolenie na pobyt". Otóz pozwolenie na pobyt mozna miec w reku, a numeru personalnego jeszcze nie. To sa dwie osobne sprawy. Mozesz to wyjasnic? z drugiej strony, sa ludzie, ktorym wlasnie umowa jest potrzebna zeby sie zarejestrowac, czy w/w firma uniemozliwia to? O co chodzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
hola hoola
.Sugeruje zebys zachowal swoje cenne uwagi dla siebie i nie osadzal pochopnie
rozumiesz co piszesz
,nie powinienem podejmowac z Toba tematu.nie mam obowiazku informowac Ciebie,osoby nie zainteresowanej praca,
skad wiesz
moze mam duza rodzine ,albo znajomych i nie maja neta
wymogiem podjecia tej pracy jest posiadanie stalego numeru personalnego.
a do czego to potrzebne NORWESKIEJ firmie juz pierwszego dnia pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrei)
Wiking
fullcasco napisał:
hola hoola
.Sugeruje zebys zachowal swoje cenne uwagi dla siebie i nie osadzal pochopnie
rozumiesz co piszesz
,nie powinienem podejmowac z Toba tematu.nie mam obowiazku informowac Ciebie,osoby nie zainteresowanej praca,
skad wiesz
moze mam duza rodzine ,albo znajomych i nie maja neta
wymogiem podjecia tej pracy jest posiadanie stalego numeru personalnego.
a do czego to potrzebne NORWESKIEJ firmie juz pierwszego dnia pracy


Mysle Fullcasco ze nikt z Twojej rodziny i znajomych nie potrzebuje tej pracy.

Ktos kto szanuje prace,kto chce pracowac,nie bedzie dyskutowal dlaczego z numerem personalnym.Jesli takowy posiada,skontaktuje sie nie zwracajac uwagi na Twoje teorie spiskowe,robienie w balona,malo godzin,bez umowy...
pzdr

Do Hilton.
Firma nie chce zatrudniac potencjalnych pracownikow z Polski.Polakow jak najbardziej,lecz z numerem personalnym.Osoba posiadajaca nr personalny to osoba ktora pracowala (permitering),bezrobotna lub pracuje w Norwegii.Przykro mi ze osoby nie posiadajace nr.pers. nie beda brane pod uwage.nie mam na to wplywu.
pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
firma rzeczywiscie moze oferowac np nieregularne zastepstwa lub niecaly etat,wiec trudno sie dziwic,ze chca zatrudniac osoby,ktore juz sa na miejscu
no i nie jest to jakas wcale ani dziwna ani podejrzana sytuacja
poza tym jak widac,coraz czesciej firmy chca pracownikow juz z "norweskim doswiadczeniem"
no coz...takie czasy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok