Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

W poszukiwaniu pracy:) - Norwegia

Czytali temat:
(2012 niezalogowanych)
5 Postów
Rafał Goldi
(Gold22)
Wiking
Siemka
Powiem wprost, poszukuję osoby która poszukuję pracy:] Tłumaczę o co chodzi
Mieszkam na północy Norwegii, okolice miasteczka Myre. Jest tutaj cholernie nudno, pracy też nie jest za dużo. Generalnie, nic specjalnego. Mam tutaj dom, jednak chcę co nieco zmienić, poznać nowych ludzi, zwiedzić kawałek Norwegii. A żeby to zrobić muszę się stąd ruszyć
Wiem też, że masę ludzi szuka pracy w Norwegii, ale nie ma czym się poruszać, dlatego mogę zaoferować jakiejś osobie miejsce w samochodzie. Ja mam zamiar wyruszyć dalej na północ, chcę zaczepić jak najwięcej miejsc gdzie można znaleźć pracę. Bo mój wyjazd nie jest tylko turystyczny, ale chcę przy okazji pracować, gdzie tylko będzie miejsce
Podsumowując, co mogę zaoferować: transport po północy Norwegii, nocleg na czas poszukiwań.
Czego oczekuję: dobrego towarzystwa, i w razie znalezienia pracy możliwość podzielenia kosztów wynajmu mieszkania na pół
Oczywiście szukam osoby która wiekowo będzie zbliżona do mnie
Na koniec chcę podkreślić, że nie chcę żadnych pieniędzy za paliwo i inne pierdoły Oczywiście zanim tutaj napisałem szukałem chętnych wśród moich znajomych, jednak większość albo studiuje, albo ma już pracę A że na tym forum spora część do poszukiwacze, więc pomyślałem że ktoś się zainteresuje
Piszcie na priv lub na maila: oslo1256@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Jedz do Tromsø masz tylko 400km i jak jestes dobry w jakimś zawodzie budowlanym
robote znajdziesz w przeciągu tyg. Ludzi tam dużo to nudzić sie nie będziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(pawelludwa)
Wiking
Witaj !!! Jeśli jeszcze poszukujesz kogoś do swej podróży , to ja się piszę . mam 43 lata , ale duchem mam ciągle 19 mieszkam obecnie w Slependen - 15 kilometrów od Oslo . jutro mam jechać na tydzień do Halden - 130 km od Oslo - pracować na łódce . Jest tam pracy na tydzień , dwa - dla dwóch osób. Możemy pojechać tam razem , a potem ruszyć gdzieś dalej ... jeżeli Cię to interesuje - daj znać - Paweł , tel . 93970945
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
pawelludwa napisał:
...jutro mam jechać na tydzień do Halden - 130 km od Oslo - pracować na łódce . Jest tam pracy na tydzień , dwa - dla dwóch osób. Możemy pojechać tam razem , a potem ruszyć gdzieś dalej ... jeżeli Cię to interesuje - daj znać - Paweł , tel . 93970945
Czy ty aby dokładnie przyjrzałeś się mapie Norge i dokładnie zlokalizowałeś to MYRE ... ?!!! .
---
Ten Gość , nie chce jechać na POŁUDNIE , a JESZCZE DALEJ , NIŻ OBECNIE MIESZKA ...!!!
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Gabrielu ale musisz przyznać że Myre to bardzo dobra baza wypadowa jak się spędza urlop w NO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Rafał Goldi
(Gold22)
Wiking
Słuszna uwaga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
qantan napisał:
Gabrielu ale musisz przyznać że Myre to bardzo dobra baza wypadowa jak się spędza urlop w NO
A jaki to ma związek z Moją Powyższą uwagą ...!!! .
---
Moja Wioska też jest dobrą bazą wypadową , tylko z drugiej strony Lofotów .
---
Facet oferuje pracę w okolicy Oslo /130 km ... to tyle co Patim dojeżdża do pracy /
---
A Oferta > Gold22< jest jeszcze wyżej na PÓŁNOC niż obecnie mieszka ... !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(JestemQ)
Wiking
Dlaczego chcesz jechać dalej na północ a nie na południe gdzie są większe możliwości, więcej ludzi no i przede wszystkim lepszy klimat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
JestemQ napisał:
Dlaczego chcesz jechać dalej na północ a nie na południe gdzie są większe możliwości, więcej ludzi no i przede wszystkim lepszy klimat?
Pewnie dla tego , że jest akurat ZIMNOLUBNY ... i tylko jego własne ciepło , Mu wystarcza .
DLATEGO ... !!!
---
Dlaczego , dlaczego , dlaczego ...................................................... czy to ważne !?! .
---
Taki ma cel w własnym Życiu , oraz chce częścią się podzielić , coby nie być samotnikiem .
---
Gdyby ta oferta była bardziej czytelna i realna , Sam bym się pisał na taką ... ponowną Tułaczkę ...
---
Jednak jak na razie , to też co prawda na Północy , jednak szukam coś bardziej stabilniejszego .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(JestemQ)
Wiking
gabriel napisał:

Pewnie dla tego , że jest akurat ZIMNOLUBNY ... i tylko jego własne ciepło , Mu wystarcza .
DLATEGO ... !!!
---
Dlaczego , dlaczego , dlaczego ...................................................... czy to ważne !?! .
---
Taki ma cel w własnym Życiu , oraz chce częścią się podzielić , coby nie być samotnikiem .
---
Gdyby ta oferta była bardziej czytelna i realna , Sam bym się pisał na taką ... ponowną Tułaczkę ...
---
Jednak jak na razie , to też co prawda na Północy , jednak szukam coś bardziej stabilniejszego .

Bystrzaku pytanie skierowane było do zainteresowanego a jeśli miałbym ochotę posłuchać błazna czy też klauna to poszedł bym do cyrku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok