Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jak jest z pracą w klubach fitness? - Norwegia

36 Postów
Wojciech Jeleń
(Hannibal777)
Nowicjusz
witam

czy ktoś może orientuje się jak wygląda sytuacja z pracą w klubach fitness, siłownaich, crossfit gymach?
chodzi mi o to, czy akceptowane są bez większych komplikacji ogólnoeuropejskie uprawnienia oraz jak mniej wiecej wyglądają zarobki trenera personalnego, może ktoś z Was pracuje w tej branży?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Hannibal777 napisał:
witam

czy ktoś może orientuje się jak wygląda sytuacja z pracą w klubach fitness, siłownaich, crossfit gymach?
chodzi mi o to, czy akceptowane są bez większych komplikacji ogólnoeuropejskie uprawnienia oraz jak mniej wiecej wyglądają zarobki trenera personalnego, może ktoś z Was pracuje w tej branży?


Nastepny To gdybys mogl kolego nakreslic w jakim kraju ukonczyles kurs trenera personalnego, bo pewnie ci wiadomo, ze w kraju nad wisla, nikt nie ma uprawnien by taki papierek wydac, ba nie ma nawet takiego zawodu, jezeli chodzi o sporty silowe. Mozesz byc co najwyzej instruktorem. Mam nadzieje, ze pojmujesz roznice.
Mozesz jednak porozmawiac z wybitna trenerka sportow silowych pania Anna Bojko. Ma co prawda dopiero 20 lat, ale za to bogate doswiadczenie w skoku w dal i kick-boxingu. Wiec kompetencje sa.

Jest tu na forum.

Pzdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Wojciech Jeleń
(Hannibal777)
Nowicjusz
oczywiście Polska Akademia mistrzostwa Sportowego- kurs specjalizacji- kulturystyka
dostalem legitke i certyfikat po ang, honorowany przez nasze ministerstwo sportu i edukacji, ponoc uprawniajacy do wykonywania zawodu na terenie UE

*PRZEPRASZAM, CHODIZ OCZYWISCIE O INSTRUKTORA!

chodzi mi o to czy taki papier pozwalałby na mozliwosc prowadzenia treningów personalnych oraz po prostu pracy jako instruktor w siłowniach w Norwegii

A jaki ta Pani ma nick na forum ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Hannibal777 napisał:... czy taki papier pozwalałby
Tak ...
Taki papier , pozwala swobodnie na podtarcie własnej DUPY ...! .
---
Natomiast , podobny dokument Uczelniany , po Norweskiej Autoryzacji , wykształcenia zagranicznego , na pewno w jakiś sposób , otwiera drzwi różnistych Firm .
---
Szanuj Posiadane Dokumenty , to i ciebie będą SZANOWAĆ ...! .
---
ACH i OCH ...wszak już właśnie , jak najbardziej , są właśnie ...
...ŚWIĘTA ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Wojciech Jeleń
(Hannibal777)
Nowicjusz
uczelniany? masz tu na myśli dyplomowanego trenera po studiach czy ten sam kurs ale zrobiony na przykład na Akademii wychowania Fizycznego? bo jesli to drugie, to wiedz, że każdy tego rodzaju kurs robiony w Polsce (czy to na AWF czy gdzie indziej) ma bardzo podobną zawartość merytoryczną w Polsce pozwala na prace w praktycznie każdej siłowni/ klubie fitness, tzn jest akceptowany.
Zrobienie podobego kursu za granica to dla mnie zaden problem poza barierami językowymi(innymi niz polski/ang), bo akurat ten temat mam obcykany w bardzo małych detalach.
skad Gabrielu masz informacje ze nadaje sie ten papier tylko do dupy, bo mnie trochę zmartwiłeś tą informacją????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Norwegia nie jest w uni
angielski to za malo
co prawda norwedzy znaja ten jezyk ale sa strasznie patriotyczni i zadaja rozmowy po norwesku
wiec co robilbys na silowni
skoro kontak z klietami jest wykluczony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Hannibal777 napisał:
uczelniany? masz tu na myśli dyplomowanego trenera po studiach czy ten sam kurs ale zrobiony na przykład na Akademii wychowania Fizycznego? bo jesli to drugie, to wiedz, że każdy tego rodzaju kurs robiony w Polsce (czy to na AWF czy gdzie indziej) ma bardzo podobną zawartość merytoryczną w Polsce pozwala na prace w praktycznie każdej siłowni/ klubie fitness, tzn jest akceptowany.
Zrobienie podobego kursu za granica to dla mnie zaden problem poza barierami językowymi(innymi niz polski/ang), bo akurat ten temat mam obcykany w bardzo małych detalach.
skad Gabrielu masz informacje ze nadaje sie ten papier tylko do dupy, bo mnie trochę zmartwiłeś tą informacją????

Wiesz , / czytaj teksta pisane , ze zrozumieniem danej treści /...!
---
INACZEJ ...
---
to jest tak :
- Bociana drapał Szpak , później była natomiast zmiana i Szpak drapał Bociana ,
następnie były TRZY zmiany i ile razy ................................................
---
Ech daj se siana pode Obrus i Świętuj ...
---
Wszak
ACH i OCH właśnie i aktualnie ... są
...Święta ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Wojciech Jeleń
(Hannibal777)
Nowicjusz
no właśnie czytałem kiedyś ze uprawnienia instruktorskie na UE są często akceptowane w norwegii, ale chciałem sie upewnić
co do języka intensywnie się uczę trochę czasu jeszcze minie zanim zdobede stopien komunikatywny, po prostu jestem ciekaw czy bedzie jeszcze koniecznosc aby sie doszkalać, starac o jakies dodatkow dertyfikaty itp.... chciałbym zaczac prace w tej branzy, poniewaz dobrze sie w niej czuje, poza tym za rok chce zacząc jakąś szkołę w norw i myślę ze taka praca tj mało stresujaca, nie stanowiąca dodatkowego obciążenia dla mózgu;d, byłaby doskonałym uzupełnieniem- poza tym na chwile obecną tylko na to mam papier. krótko mówiąc kombinuje jak sie da, aby jakos sprostac swoim planom i wszystko pogodzić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Wojciech Jeleń
(Hannibal777)
Nowicjusz
gabriel napisał:
Hannibal777 napisał:... czy taki papier pozwalałby
Tak ...
Taki papier , pozwala swobodnie na podtarcie własnej DUPY ...! .
---
Natomiast , podobny dokument Uczelniany , po Norweskiej Autoryzacji , wykształcenia zagranicznego , na pewno w jakiś sposób , otwiera drzwi różnistych Firm .
---
Szanuj Posiadane Dokumenty , to i ciebie będą SZANOWAĆ ...! .
---
ACH i OCH ...wszak już właśnie , jak najbardziej , są właśnie ...
...ŚWIĘTA ...


gabrielu, przeczytałem ze zrozumieniem- wyraźnie piszesz, ze PODOBNY dokument może dąłby takowe mozłiwości pracy na kórej mi zależy. skąd jednak wiesz, ze mój papier jest bezużyteczny? bo przecież napisąłeś ze nadaje się do dupy;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Hannibal777 napisał:
gabriel napisał:
Hannibal777 napisał:... czy taki papier pozwalałby
Tak ...
Taki papier , pozwala swobodnie na podtarcie własnej DUPY ...! .
---
Natomiast , podobny dokument Uczelniany , po Norweskiej Autoryzacji , wykształcenia zagranicznego , na pewno w jakiś sposób , otwiera drzwi różnistych Firm .
---
Szanuj Posiadane Dokumenty , to i ciebie będą SZANOWAĆ ...! .
---
ACH i OCH ...wszak już właśnie , jak najbardziej , są właśnie ...
...ŚWIĘTA ...


gabrielu, przeczytałem ze zrozumieniem- wyraźnie piszesz, ze PODOBNY dokument może dąłby takowe mozłiwości pracy na kórej mi zależy. skąd jednak wiesz, ze mój papier jest bezużyteczny? bo przecież napisąłeś ze nadaje się do dupy;p


W takim razie ja wtrace swoje 3 grosze... bo widze, ze chyba nie pojaøes o co chodzi Gabrielowi...

akt urodzenia..to dla Ciebie papier czy dokument?
swiadectwo ukonczenia szkoly-papier czy dokument?
dowod osobisty-papier czy dokument?
umowa o prace-papier czy dokument?

...heh bo jezeli na to co wymienilam uzywasz slowa-papier...to gabriel ma racje-nadaje sie to wszystko tylko na podtarcie "pupy"...
ludzie zacznijcie uzywac slow..dokument/ty...

Wesolych Swiat bo mamy juz 24 grudnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok