Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
xxDRExx napisał:
A co w sytuacji jak jestem tutaj pare dni, mam już d-number oraz pracę? Muszę się zgłaszać na policje?
Następny mundry inakszy!.
Przecież wyżej, jest jasno i prostym językiem napisane co i jak!
Może weź i przeczytaj to kilka razy ppoowwoolliiiiii.
A kto wie, może coś z tego tekstu, trafi akurat w twoje proste zwoje.


po co kogos znow obrazasz???.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
xxDRExx
(xxDRExx)
Wiking
G123 napisał:
xxDRExx napisał:
A co w sytuacji jak jestem tutaj pare dni, mam już d-number oraz pracę? Muszę się zgłaszać na policje?
Następny mundry inakszy!.
Przecież wyżej, jest jasno i prostym językiem napisane co i jak!
Może weź i przeczytaj to kilka razy ppoowwoolliiiiii.
A kto wie, może coś z tego tekstu, trafi akurat w twoje proste zwoje.


Już lepiej? Ulżyło Ci? Idź zmień majtki i do spania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
po co kogos znow obrazasz???.....

Nikogo nie obrażam, a jedynie stwierdziłem niezaprzeczalny fakt głupoty pytającego.
Jedynymi osobami na tym forum, które obrażają, to są takie DWIE SZMATY, które nie pomagają tylko hejtują i wyszydzają inne Osoby, które poszukują pomocy w znalezieniu pracy, oraz pomieszczenia do spania!!! Nie wspomnę iż po chamsku wytykają innych biedę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał:
po co kogos znow obrazasz???.....

Nikogo nie obrażam, a jedynie stwierdziłem niezaprzeczalny fakt głupoty pytającego.
Jedynymi osobami na tym forum, które obrażają, to są takie DWIE SZMATY, które nie pomagają tylko hejtują i wyszydzają inne Osoby, które poszukują pomocy w znalezieniu pracy, oraz pomieszczenia do spania!!! Nie wspomnę iż po chamsku wytykają innych biedę.


Czy ty rozumiesz w ogole co piszesz ?? Dociera tam spod tego moherowego beretu jakas informacja ?? Gabrys ty jestes sklucony z wszystkimi tu na forum, teraz nawet na FB....apropo kiedy nowy post ze bedziesz zebral o spanie ?? dawno nic nie bylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
xxDRExx napisał:
G123 napisał:
xxDRExx napisał:
A co w sytuacji jak jestem tutaj pare dni, mam już d-number oraz pracę? Muszę się zgłaszać na policje?
Następny mundry inakszy!.
Przecież wyżej, jest jasno i prostym językiem napisane co i jak!
Może weź i przeczytaj to kilka razy ppoowwoolliiiiii.
A kto wie, może coś z tego tekstu, trafi akurat w twoje proste zwoje.

Już lepiej? Ulżyło Ci? Idź zmień majtki i do spania.
Alesz skondsze, Ja jedynie stwierdzam niezapszeczalny stan głupoty pytającego. To ty sam ZMIEŃ MAJTASY I ZACZNIJ MYŚLEĆ czytając zapodane teksty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
xxDRExx
(xxDRExx)
Wiking
G123 napisał:
xxDRExx napisał:
G123 napisał:
xxDRExx napisał:
A co w sytuacji jak jestem tutaj pare dni, mam już d-number oraz pracę? Muszę się zgłaszać na policje?
Następny mundry inakszy!.
Przecież wyżej, jest jasno i prostym językiem napisane co i jak!
Może weź i przeczytaj to kilka razy ppoowwoolliiiiii.
A kto wie, może coś z tego tekstu, trafi akurat w twoje proste zwoje.

Już lepiej? Ulżyło Ci? Idź zmień majtki i do spania.
Alesz skondsze, Ja jedynie stwierdzam niezapszeczalny stan głupoty pytającego. To ty sam ZMIEŃ MAJTASY I ZACZNIJ MYŚLEĆ czytając zapodane teksty.

A ty lepiej odstaw prochy bo z tego co widzę dobrze gotują pod kopułą. Chyba że to tak normalnie, to współczuję. Tymczasem, pakuj się na taczke i zjedz z górki- kulturalnie próbuje powiedzieć Ci wypier....
PS: Taki mądry i oczytany a pisząc z autokorekta błędy robi. Podaj link do zrzutki to Ci się do sztuki dołożę bo z lokum to i tak coś wyjebią więc bez sensu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
G123 napisał:
xxDRExx napisał:
G123 napisał:
xxDRExx napisał:
A co w sytuacji jak jestem tutaj pare dni, mam już d-number oraz pracę? Muszę się zgłaszać na policje?
Następny mundry inakszy!.
Przecież wyżej, jest jasno i prostym językiem napisane co i jak!
Może weź i przeczytaj to kilka razy ppoowwoolliiiiii.
A kto wie, może coś z tego tekstu, trafi akurat w twoje proste zwoje.

Już lepiej? Ulżyło Ci? Idź zmień majtki i do spania.
Alesz skondsze, Ja jedynie stwierdzam niezapszeczalny stan głupoty pytającego. To ty sam ZMIEŃ MAJTASY I ZACZNIJ MYŚLEĆ czytając zapodane teksty.

A ty lepiej odstaw prochy bo z tego co widzę dobrze gotują pod kopułą. Chyba że to tak normalnie, to współczuję. Tymczasem, pakuj się na taczkę i zjedz z górki- kulturalnie próbuje powiedzieć Ci wypier....
PS: Taki mądry i oczytany a pisząc z autokorekta błędy robi. Podaj link do zrzutki to Ci się do sztuki dołożę bo z lokum to i tak coś wyjebią więc bez sensu.

Żeby te całe "przedstawienie" chociaż śmieszne było... Weż odwal konkret. Wtedy chętni dołączą do "dyskusji".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
G123 napisał:
xxDRExx napisał:
G123 napisał:
xxDRExx napisał:
A co w sytuacji jak jestem tutaj pare dni, mam już d-number oraz pracę? Muszę się zgłaszać na policje?
Następny mundry inakszy!.
Przecież wyżej, jest jasno i prostym językiem napisane co i jak!
Może weź i przeczytaj to kilka razy ppoowwoolliiiiii.
A kto wie, może coś z tego tekstu, trafi akurat w twoje proste zwoje.

Już lepiej? Ulżyło Ci? Idź zmień majtki i do spania.
Alesz skondsze, Ja jedynie stwierdzam niezapszeczalny stan głupoty pytającego. To ty sam ZMIEŃ MAJTASY I ZACZNIJ MYŚLEĆ czytając zapodane teksty.

A ty lepiej odstaw prochy bo z tego co widzę dobrze gotują pod kopułą. Chyba że to tak normalnie, to współczuję. Tymczasem, pakuj się na taczke i zjedz z górki- kulturalnie próbuje powiedzieć Ci wypier....
PS: Taki mądry i oczytany a pisząc z autokorekta błędy robi. Podaj link do zrzutki to Ci się do sztuki dołożę bo z lokum to i tak coś wyjebią więc bez sensu.

Znajdz sobie inne hobby chłopcze. Dialog z jednego konta w ramach nudy przerabiany już był tysiąc razy. Bez sensu. Uwierz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał: Znajdz sobie inne hobby chłopcze. Dialog z jednego konta w ramach nudy przerabiany już był tysiąc razy. Bez sensu. Uwierz.
Hei.
Jeżeli ta twoja uwaga dotyczy mojej Osoby, to jesteś w błędzie i to sporym.
Ja nie jestem "gałkowska" na tym forum.
Chociaż mam tutaj sporo swoich kont to jednak,
NIGDY NIE PISAŁEM Z NICH SAM DO SIEBIE!!!
Te konta nie do tego służą.
I NIGDY nie miałem takiej potrzeby, a już zwłaszcza w sprawach informacyjnych, ponieważ na to forum wchodzą takie elementy jak wyżej, że moja KREATYWNOŚĆ w tych sprawach, to MARNY PIKUŚ, co zresztą widać po wpisach gostka powyżej.
Niemniej, pozdrawiam deszczowo, siąplowo i minorowo.
Ps.
Jak jesteś odważną i nieszablonową emigrantką, to mogę wprosić się do ciebie na filiżankę kawy.
Podaj tylko na Pw. adres i dostępną godzinę, nawet w tym tygodniu.
A postaram się zawitać w Twoje progi.
Gabriel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok