Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Opieka nad rodzicem - Norwegia

Czytali temat:
renata gustavsen Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo noregg Urszula Chochrek Jagoda Wolicka Onty_Ja_Gabriel_3. Dior 38 Riggman mafi07 alicjamilewczyk (1424 niezalogowanych)
3 Posty
mafi07
(mafi07)
Wiking
Witam
Słyszałem o czymś takim jak "zaswidczenie o opiece nad rodzicem w Polsce".
Orientuje się ktoś czy coś takiego istnieje?
Ewentualnie jakie papiery i gdzie wysłać?
Jak takie zaświadczenie otrzymać?
Nie chodzi mi o żadne pieniądze z tego tytułu, raczej o możliwość przedstawienia takiego zaświadczenia w razie potrzeby częstszego zjazdu do Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
mafi07 napisał:
Witam
Słyszałem o czymś takim jak \"zaswidczenie o opiece nad rodzicem w Polsce\".
Orientuje się ktoś czy coś takiego istnieje?
Ewentualnie jakie papiery i gdzie wysłać?
Jak takie zaświadczenie otrzymać?
Nie chodzi mi o żadne pieniądze z tego tytułu, raczej o możliwość przedstawienia takiego zaświadczenia w razie potrzeby częstszego zjazdu do Polski
Jak byś to nie ujął w słowa, to jednak zawsze chodzi o forsę i moim zdaniem nie ma się co ciepać po kątach z tej przyczyny.
Co zaś do zaświadczenia, to niestety musiszniemusisz wejść na stronę >nav.no< najlepiej się zalogować i tam poszukać odpowiedniej zakładki lub zadać to pytanie na czacie z konsultantem NAV.
Reszta to jedynie durnowate gdybanie i ściąganie kasy przez pseudo biura konsultingowe.
To tyle z mojej strony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
renata gustavsen
(ren1706)
Nowicjusz
nie pomoge bo mam podobny problem i nie wiem jak go rozwiazac.. Moja mama ma 87 lat i mieszka zupelnie sama...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
ren1706 napisał:
nie pomoge bo mam podobny problem i nie wiem jak go rozwiazac.. Moja mama ma 87 lat i mieszka zupelnie sama...

A co na to pan albo pani w Nav?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok