Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wypłata z konta w Polsce - Norwegia

5 Postów
Kamil Kamil
(KamilKamil955)
Wiking
Witajcie drodzy forumowicze, kieruje się do was z prośbą o poradę. Jakiś czas temu wróciłem z Norwegii do Polski. Przez okres gdy byłem już w Polsce na norweskie konto spływały mi zaległe wypłaty, zwroty podatku itd. Teraz chciałbym te pieniądze wybrać, problem jednak w tym, że moje norweskie konto w banku nie obsługuje płatności internetowej, poniewaz nie mam paszportu - odpada więc zrobienie przelewu z norweskiego konta na polskie. W związku z tym jak - i czy w ogóle - mogę najkorzystniej wyplacic te pieniądze, będąc w Polsce? Prosze o merytoryczna dyskusje, trollom od razu dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
Najprosciej napisac do banku zeby Ci utworzyli bank internetowy bo chcesz przelac pieniadze do polski i zamknac konto. masz infolinie z bankiem czy sa czaty szybko i z glowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kamil Kamil
(KamilKamil955)
Wiking
Ok, czyli gdybym w najbliższym czasie wyrobił sobie paszport to byłaby możliwość stworzenia konta internetowego po konsultacji zdalnej z bankiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
Kamil zadaj te pytanei do banku a nie na forum. straciles juz jedzien dzien a to trwa 5 min na czacie w banku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Swoją drogą jakie niedrogie konta w Polsce polecacie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Aktualnie najlepsze konto osobiste moim zdaniem oferuje nest bank.

Po pierwsze jest to jedyne bankowe konto, na którym nie ma żadnych opłat. Wszystko jest tam darmowe, nie tylko karta ale również i prowadzenie konta i przeleewy. Po drugie oferuje darmową wypłątę z bankomatów nie tylko w Polsce ale i za granica.

Zresztą w sieci są porownania na ktorych mozna sobie wszystkie konta zestawić ze soba i wybrać to które Ci najbardziej odpowiada. Zobacz sobie na ten ranking www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KamilaGwiazdowska napisał:Aktualnie najlepsze konto osobiste moim zdaniem oferuje nest bank..
Aktualnie to co wyprawiasz, jest NAPRAWDĘ CHORE.
Jeszcze do niedawna, pisałaś sama ze sobą w dwóch postaciach i to się nazywa Rozdwojenie Jaźni.
Jednak teraz to już odpowiadasz sobie w trzech osobach o ile nie w czterech.
A na taki stan chorobowy, to już nawet Toszek jest za cienki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok