Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zwrot z podatku - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Danuta E Zbigniew Karpinski MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo Anna xxx Onty_Ja_Gabriel_3. Megip klaraaa Ola12345 (1581 niezalogowanych)
2 Posty
klaraaa
(klaraaa)
Wiking
Cześć,
Jestem całkowicie zielona w tym temacie i już nie wiem do kogo się zgłosić. Pracowałam w zeszłym roku w Norwegii na zbiorach. Przed wyjazdem otworzyłam konto walutowe na które później zostały przelane pieniądze. Po powrocie i wybraniu zarobku, zostało zamknięte. Współpracownicy poinformowali mnie, że zwrot z podatku przyjdzie mi czekiem do Polski. Po zamknięciu konta dowiedziałam się, że przyjdą prawdopodobnie jednak na konto. Co zrobić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
klaraaa napisał:
Cześć,
Jestem całkowicie zielona w tym temacie i już nie wiem do kogo się zgłosić. Pracowałam w zeszłym roku w Norwegii na zbiorach. Przed wyjazdem otworzyłam konto walutowe na które później zostały przelane pieniądze. Po powrocie i wybraniu zarobku, zostało zamknięte. Współpracownicy poinformowali mnie, że zwrot z podatku przyjdzie mi czekiem do Polski. Po zamknięciu konta dowiedziałam się, że przyjdą prawdopodobnie jednak na konto. Co zrobić?

Jeżeli twoje konto bankowe jest zamknięte, to jak forsa może na niego wpłynąć?
Kto ciebie poinformował o takim stanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Forma zwrotu na konto widoczna jest na skattemeldingu, a także na skatteoppgjør.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok