Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Konto w banku w Polsce - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty Kasia K Angelika Mojak Kamil Nowakowski Magreta Karolina Zając Onty_Ja_Gabriel_3. Robson6 LC Contracting Monciaaa (1586 niezalogowanych)
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Jakie polecicie na dzień dzisiejszy najlepsze konto w banku w Polsce pod katem operowania obcymi walutami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Angela22 napisał:
Jakie polecicie na dzień dzisiejszy najlepsze konto w banku w Polsce pod katem operowania obcymi walutami?

polecam ci konto na innym portalu bocie od sasa do lasa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Moi rodzice mają wspólne konto w Mbanku, tata zarabia w koronach norweskich, a mama w złotówkach. Nigdy nie mieli żadnego problemu z walutami.
Konto można otworzyć sobie całkowicie przez internet. Nie wiem jednak obecnie jakie maja tam zabezpieczenia tak wiec musisz samodzielnie wczytać się w sieci, jak to zrobić.
www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Moi rodzice mają wspólne konto w Mbanku, tata zarabia w koronach norweskich, a mama w złotówkach. Nigdy nie mieli żadnego problemu z walutami.
Konto można otworzyć sobie całkowicie przez internet. Nie wiem jednak obecnie jakie maja tam zabezpieczenia tak wiec musisz samodzielnie wczytać się w sieci, jak to zrobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Angelika zadała pytanie, a Kamila odpowiedziała. -sama sobie-
To jakaś paranoja ze strony tej Kobiety, o ile oczywiście te posty pisze kobieta, a nie jakiś pracownik tego pożal się jahve portaliku padającego na pysk.
A były takie czasy na tym forum, kiedy to było faktycznie forum, a nie tak jak teraz portal.
Że o takie bezeceństwa był posądzany niejaki -Gabriel- ode 33 kotów/kontufff.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Angelika zadała pytanie, a Kamila odpowiedziała. -sama sobie-
To jakaś paranoja ze strony tej Kobiety, o ile oczywiście te posty pisze kobieta, a nie jakiś pracownik tego pożal się jahve portaliku padającego na pysk.
A były takie czasy na tym forum, kiedy to było faktycznie forum, a nie tak jak teraz portal.
Że o takie bezeceństwa był posądzany niejaki -Gabriel- ode 33 kotów/kontufff.


a jak tam Twoje koty ?? Moze Janek je teraz ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
a jak tam Twoje koty ?? Moze Janek je teraz ma

Osobiście poza kotem psychicznym, innych nie posiadam, chociaż tu gdzie mieszkam, pałęta się czarny kocur, który jest dokarmiany jak ma problemy z łowieniem myszy i pada z wycieńczenia na grzbiet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok