Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rejestracja pobytu - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek KRZYSZTOF ROGOWICZ MultiNOR Konsultant Kasia K Elzbieta Wisniewska parkerclub Pablo33 Onty_Ja_Gabriel_3. Adam Banaś jacekk19 Ania2021 (1933 niezalogowanych)
5 Postów
Adam Banaś
(Adam95)
Wiking
Za niedługo mam wizytę w Skatt, w Norwegii jestem ponad 3 miesiące (poprzednią wizyte mi odwołano przez strajk). Dowiedziałem się o obowiązku rejestracji pobytu na policji. Czy moge iść wyrobić kartę podatkową i d nummer bez tego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Adam95 napisał:
Za niedługo mam wizytę w Skatt, w Norwegii jestem ponad 3 miesiące (poprzednią wizyte mi odwołano przez strajk). Dowiedziałem się o obowiązku rejestracji pobytu na policji. Czy moge iść wyrobić kartę podatkową i d nummer bez tego? NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK REJESTRACJA NA POLICJI !!!
Jest natomiast rejestracja w UDI która mieści się również w budynku policji.
Jednak to duża różnica.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Czy jest Pan zatrudniony w Norwegii obecnie? tj. czy ma Pan podpisaną umowę o pracę?
Zgłoś wpis
5 Postów
Adam Banaś
(Adam95)
Wiking
Tak, mam umowę o pracę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
W takim razie może Pan iść na wizytę do Skatteetaten po numer personalny z umową o pracę, a po wizycie w Skatteetaten należy umówić się w UDI po rejestrację pobytu.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok