Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Konto firmowe w banku - Norwegia

Czytali temat:
KRZYSZTOF ROGOWICZ Karol Pitek Jacek Kowalski Szymon K.... boj fra oszlo Fioletowa Czarownica Magdalen@ Mariuszpl Piotr Synowski Barbata orime (2017 niezalogowanych)
4 Posty
Mariuszpl
(Mariuszpl)
Wiking
Witam, proszę o podpowiedź. Otworzyłem działalność, dostałem numer tymczasowy( D numer)kody do NAV i nr organizacyjny. W jakim banku najlepiej otworzyć rachunek oczywiście żeby był do niego dostęp przez internet. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Fioletowa Czarownica
(Fioletowa)
Wiking
Hej i gdzie otworzyłeś? Teraz sama potrzebuję takie konto firmowe założyć, ale czytam, że np BN bank bierze 250kr za przelewy zagraniczne, masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Fioletowa napisał:
Hej i gdzie otworzyłeś? Teraz sama potrzebuję takie konto firmowe założyć, ale czytam, że np BN bank bierze 250kr za przelewy zagraniczne, masakra
Do zagranicznych przelewow lepiej korzystac z firm zewnetrznych... Zalezy jeszcze ile wysylasz ale ja na przyklad w transfer24 przy przelewach z No do Pl... place 5,90 kr za przelew i mam kase w Polsce w kilka minut...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
pepoconti napisał:
Fioletowa napisał:
Hej i gdzie otworzyłeś? Teraz sama potrzebuję takie konto firmowe założyć, ale czytam, że np BN bank bierze 250kr za przelewy zagraniczne, masakra
Do zagranicznych przelewow lepiej korzystac z firm zewnetrznych... Zalezy jeszcze ile wysylasz ale ja na przyklad w transfer24 przy przelewach z No do Pl... place 5,90 kr za przelew i mam kase w Polsce w kilka minut...



...brednie tutaj wypisujesz i wprowadzasz ludzi w błąd !
...masz tam ukryte wszystkie opłatyy w przewalutowaniu !
...korzystanie z parabanków bez kontroli nadzoru finansowego jest ryzykowne i oszczędzasz jakieś grosze...niby szybko .ale może okazać się ,że...nigdy!
...proponuję np. DNB ...opłata wynosi 150 nok niezależnie od kwoty i od razu wysyłasz złotówki....wyświetla od razu koszt całkowity operacji...uczciwe i jest gwarancja bankowa.
...jest to porównywalne do przewozu gotówki przez granice i wymiany w polskim kantorze...niby 50 zł w kantorze zapłacą więcej... i po drodze mogą oskubać kieszonkowcy oraz limit wywozu gotówki może być przeszkodą ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
pepoconti napisał:
Fioletowa napisał:
Hej i gdzie otworzyłeś? Teraz sama potrzebuję takie konto firmowe założyć, ale czytam, że np BN bank bierze 250kr za przelewy zagraniczne, masakra
Do zagranicznych przelewow lepiej korzystac z firm zewnetrznych... Zalezy jeszcze ile wysylasz ale ja na przyklad w transfer24 przy przelewach z No do Pl... place 5,90 kr za przelew i mam kase w Polsce w kilka minut...

...brednie tutaj wypisujesz i wprowadzasz ludzi w błąd !
...masz tam ukryte wszystkie opłatyy w przewalutowaniu !
...korzystanie z parabanków bez kontroli nadzoru finansowego jest ryzykowne i oszczędzasz jakieś grosze...niby szybko .ale może okazać się ,że...nigdy!
...proponuję np. DNB ...opłata wynosi 150 nok niezależnie od kwoty i od razu wysyłasz złotówki....wyświetla od razu koszt całkowity operacji...uczciwe i jest gwarancja bankowa.
...jest to porównywalne do przewozu gotówki przez granice i wymiany w polskim kantorze...niby 50 zł w kantorze zapłacą więcej... i po drodze mogą oskubać kieszonkowcy oraz limit wywozu gotówki może być przeszkodą ...


Nie rozumiem po co te ataki... to nie sa brednie... ani nie wprowadzam w blad, wystarczy poczytac....
Jesli wolisz placic 150 kr zamiast 10x mniej to twoja sprawa, kazdy dba o swoje pieniadze...
Banki tez robia przewalutowania i mozna sie czasem niemilo zaskoczyc.... w transfer24 od razu wiem jaka kwota bedzie w Polsce... wszystko czarno na bialym...
A co najwazniejsze... firma ma zezwolenie i licencje knf-u wiec z tym parabankiem i brakiem nadzoru to strzal w kolano... bo wszystko jest bezpieczne... i przelew idzie w kilka minut, prawie w ogole nie trzeba czekac...
Decyzja nalezy do kazdego... Tylko po co przeplacac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...te 150 nok jako opłata jest w przewalutowaniu w DNB i wysyłasz złotówki oczywiście...od razu wyświetla kwote jaka wpłynie do polskiego banku...
...kilka razy z ciekawości sprawdzałem takie przelewy...kuszą klientów ,którzy nie potrafią liczyć niską opłatą za przelew i szybkością przelewu...wszystko jest ukryte w przewalutowaniu ....nie jest to tańsze i jest ryzykowne
...porównaj obydwie opcje czy warto ryzykować nawet w minimalnym stopniu dla 15 zł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
* każdy doradca finansowy Wam to powie ,że jak robisz przelew zagraniczny to z własnego głównego konta,jak bierzesz kredyt to też w swoim banku ,w którym jestes klientem od lat,jak płacisz kartą Visa zagranicą to zawsze w walucie tamtego kraju,gdyż w dłuższym odcinku czasu zawsze będzie to korzystniejsze
....Ps. i teraz najważniejsze
...nigdy nie wozi się pieniędzy do wymiany w kapeluszu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
orime
(orime)
Wiking
Jesli chodzi natomiast o Polskę:

mBank konto bezpłatne 2 lata, przelewy do ZUS i US zawsze bez prowizji, można też wystawiać swoje faktury
Po 2 latach przelew do innego banku 1,5 zł

W przypadku terminali warto jest zajrzeć sobie na stronę: polskabezgotowkowa.pl/ Aktualnie jest możliwosć uzyskania terminalu płatniczego za darmo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok