Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mniejszy podatek Listopad - Norwegia

8 Postów
Ptompl
(Ptompl)
Wiking
Witam. Mam pytanie. Czy jeśli jestem na tym stałym podatku 25%, od którego nie ma żadnych ulg czy zwrotów, to czy w Listopadzie tak jak u wszystkich będzie on mniejszy, czy tutaj też nie ma zmiany i będzie mimo wszystko stały 25%? Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Osobom z kartą podatkową 25% (kildeskatt) nie przysługuje mniejszy podatek za listopad.
Zgłoś wpis
1 Post
Michał Malarczyk
(MichalMalar)
Wiking
A jeśli ja osobiście jestem na 34% to ja kwalifikuje się? Można prosić o pomoc linku jakiegoś do noty prawnej albo objaśnienia dokładnie na czym to polega (pierwszy rok jestem w norwegii).

PS napisałem priva z prośbą o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
MichalMalar napisał:
A jeśli ja osobiście jestem na 34% to ja kwalifikuje się? Można prosić o pomoc linku jakiegoś do noty prawnej albo objaśnienia dokładnie na czym to polega (pierwszy rok jestem w norwegii).
PS napisałem priva z prośbą o pomoc

Tak na poważnie, co tobie teraz da finansowo, dodatkowa połowa kwoty zaliczki podatkowej?
Czyżbyś zarabiał po 50-tys. nok. brutto, że połowa tej zaliczki będzie aż tak znaczna w przed Świątecznym budżecie?
Lub czy AŻ TAK MAŁO ZARABIASZ BRUTTO poniżej 20-tysięcy iż nawet ta skromna połowa tej zaliczki uratuje twoje Świąteczne EGO?
Tak czy siak, jak teraz dostaniesz tą połowę to i tak w czerwcu przyszłego roku Norweska Skarbówka sobie tą stratę wyrówna na twoją szkodę.
Pamiętaj iż "ta połowa jest zwrotna" w globalnym rozliczeniu rocznym!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok