Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pytanie o D numer - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Daniel2392
(Daniel2392)
Wiking
Witam jestem w Norwegii wraz z żoną, ja pracuje dostałem już D numer ale moja żona naradzie nie ma pracy nie ma umowy bo żeby iść do pracy musi mieć D numer. Ja usyzkalem narpiew umowę o pracę potem udałem się po D numer, czy w związku z tym że ja mam numer może się ubiegać o niego i moja żona bez umowy o pracę tylko na tej podstawie że ja go mam?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Należy przeprowadzić proces łączenia rodzin w UDI. Po tym żona będzie mogła umówić się do Skatteetaten po numer personalny. Jeżeli potrzebowałby Pan pomocy w przygotowaniu wniosku, zapraszamy do kontaktu +47 21 999 409, +48 587 430 753
Zgłoś wpis
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Daniel2392 napisał:
Witam jestem w Norwegii wraz z żoną, ja pracuje dostałem już D numer ale moja żona naradzie nie ma pracy nie ma umowy bo żeby iść do pracy musi mieć D numer. Ja usyzkalem narpiew umowę o pracę potem udałem się po D numer, czy w związku z tym że ja mam numer może się ubiegać o niego i moja żona bez umowy o pracę tylko na tej podstawie że ja go mam?

Może złożyć wniosek o dnumer jako osoba poszukująca pracy..albo pracodawca powinien jej wystawić poświadczenie na stronie udi się pobiera.. I tam jest właśnie że ją zatrudni np za 1 czy 2 miesiace i z tym idzie .. albo łączenie rodzin jak już wspomniano
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok