Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

AAP a wyjazdy z norwegii. - Norwegia

Czytali temat:
robert xxxxx ciekawski ciekawski Mistrz101 Mistrz101 Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Artek Bu MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo noregg KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. WaclawW Natalia Ad (1125 niezalogowanych)
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Witam! Czy ktos wie cos o nowym przepisie dotyczacym wyjazdow z norwegii dla bedacych na AAP.Dotychczas bylo to 4 tygodnie za zgoda NAV po wyslaniu søknad o zachowanie pieniedzy przy wyjezdzie za granice.W NAV dostalem info od prowadzacej ze od 1.07.2019 nie trzeba juz wysylac søknad tylko ja poinformowac o okresie wyjazdu zeby ona wiedziala i jesli to nie koliduje z wyznaczonymi zadaniami przez NAV to mozna wyjechac.Generalnie chodzi o to ze okres 4 tygodni juz nie obowiazuje przynajmniej obywateli Uni Europejskiej.Gdyby ktos mial link do tych przepisow to bym prosil o podanie bo nie moge nic znalezc w necie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Dlaczego nie pójdziesz do Nav?
A może już byłeś i wiesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Widze ze nie przeczytalas uwaznie co napisalem.Poza tym zawsze mnie uczono ze nie powinno sie odpowiadac pytaniem na pytanie.A tak wogole to pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Przeczytałam uważnie.
Nie znalazłam znaku zapytania.
Poza tym może doszedłeś do wniosku, żeby jednak zadać pytanie bezpośrednio do urzędu w którym każdy zna odpowiedź odnośnie AAP i może uzyskałeś odpowiedź i zechcesz się podzielić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Napisalem wyraznie ze jest to bezposrednia informacja od mojej prowadzacej sam bylem zaskoczony.Ja im do konca nie wierze wole zobaczyc konkretny przepis naocznie.Dlatego o tym pisalem aby jesli ktos cos wie podal mi linka.A co do mojej niewiaryto uzasadnie to tak ze dobrze wiem co mowia przepisy dotyczace pracownikow unijnych krajow (ze moga oni chorowac jak i przebywac na AAP w kraju pochodzenia na co pracownicy w NAV odpowiadaja ze tak nie jest i trzeba siedziec w norwegii tak lamia umowy miedzynarodowe )Poza tym pytajac sie ich za duzo to jak by owca by pytala wilka (czy ty mnie nie chcesz zjesc) mysle ze wiesz co mam na mysli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Napisalem wyraznie ze jest to bezposrednia informacja od mojej prowadzacej sam bylem zaskoczony.Ja im do konca nie wierze wole zobaczyc konkretny przepis naocznie.Dlatego o tym pisalem aby jesli ktos cos wie podal mi linka.A co do mojej niewiaryto uzasadnie to tak ze dobrze wiem co mowia przepisy dotyczace pracownikow unijnych krajow (ze moga oni chorowac jak i przebywac na AAP w kraju pochodzenia na co pracownicy w NAV odpowiadaja ze tak nie jest i trzeba siedziec w norwegii tak lamia umowy miedzynarodowe )Poza tym pytajac sie ich za duzo to jak by owca by pytala wilka (czy ty mnie nie chcesz zjesc) mysle ze wiesz co mam na mysli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
noregg napisał:
Napisalem wyraznie ze jest to bezposrednia informacja od mojej prowadzacej sam bylem zaskoczony.Ja im do konca nie wierze wole zobaczyc konkretny przepis naocznie.Dlatego o tym pisalem aby jesli ktos cos wie podal mi linka.A co do mojej niewiaryto uzasadnie to tak ze dobrze wiem co mowia przepisy dotyczace pracownikow unijnych krajow (ze moga oni chorowac jak i przebywac na AAP w kraju pochodzenia na co pracownicy w NAV odpowiadaja ze tak nie jest i trzeba siedziec w norwegii tak lamia umowy miedzynarodowe )Poza tym pytajac sie ich za duzo to jak by owca by pytala wilka (czy ty mnie nie chcesz zjesc) mysle ze wiesz co mam na mysli.

Poproś prowadzącą o link do przepisu dotyczącego tej sprawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok