Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pierwsza praca - Norwegia

1 Post
Sławomir Daniluk
(SlawomirDaniluk)
Wiking
Mam propozycję pierwszej pracy w Norwegii. Chciałbym sprawdzić pracodawcę. Czy ktoś coś mógłby mi napisać dobre i złe info na temat:
Best Regards
Slawomir Tubek
SVP of Operations
Norwegian Telecom As
+4741412338
Za pomoc z góry dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
SlawomirDaniluk napisał:
Mam propozycję pierwszej pracy w Norwegii. Chciałbym sprawdzić pracodawcę. Czy ktoś coś mógłby mi napisać dobre i złe info na temat:
Best Regards
Slawomir Tubek
SVP of Operations
Norwegian Telecom
As
+4741412338Za pomoc z góry dziękuję.

Nic nie można napisać na temat tej firmy, ponieważ ona dopiero co powstała, w Maju tego roku.
Co prawda firma AS, jednak jak na trzech współwłaścicieli to 30 tys. koron wkładu to pewnie za mało, na poważne zlecenia na rynku pracy.
Posiada oficjalnie 5 pracowników z tego trzech to pewnie sami współwłaściciele.
Niemniej, możesz zaryzykować o ile oczywiście dostaniesz LEGALNĄ umowę o pracę chociaż na tydzień.
Inaczej, ja osobiście dałbym sobie spokój.
Tu są oficjalne dane na temat tej firmy:
www.proff.no/selskap/norwegian-telecom-a...munikasjon/Z0IWSB2S/

Tak przy okazji, ten numer telefonu jest numerem zastrzeżonym,
A tego gościa Tubek, nie ma w oficjalnym norweskim spisie telefonów, dlatego też uważał bym na każdy szczegół przy zawieraniu umowy.
Niemniej mogę nie mieć racji i moja przestroga też może być nad wyraz przerośnięta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Co za vurdering, ja przy enk w telekomunikacji czesze milionowe oppdrag i å tu znawca kapitałów ludzkich jak i pieniężnych. Firma ma zlecenia od potentata na rynky NO i Se itd więc raczej może być lepiej w dobie telekomunikacji i fiber Optic niż w jakimś oppusingu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Co za vurdering, ja przy enk w telekomunikacji czesze milionowe oppdrag i å tu znawca kapitałów ludzkich jak i pieniężnych. Firma ma zlecenia od potentata na rynky NO i Se itd więc raczej może być lepiej w dobie telekomunikacji i fiber Optic niż w jakimś oppusingu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok