Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuje pracy na sprzątaniu, prace ogrodowe.. - Norwegia

Czytali temat:
9 Postów

(Karolina_21)
Wiking
Witam,
Nazywam się Karolina, od roku mieszkam w Oslo. Poszukuje pracy na sprzątaniu, prace ogrodowe, magazyn, pomoc kuchenna, produkcja lub inny rodzaj pracy. Skończyłam technikum o profilu architektura krajobrazu, odbyłam miesięczny staż w Warszawie w tym kierunku. Dotychczas w Norwegii pracowałam na sprzątaniu: domy prywatne, klinika, szkoła. W Polsce jako kelnerka w pizzeri i hostessa. Aktualnie uczę się języka norweskiego. Będę wdzięczna za każdą pomoc, dziękuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Karolina_21 napisał:
Witam,
Nazywam się Karolina, od roku mieszkam w Oslo. Poszukuje pracy na sprzątaniu, prace ogrodowe, magazyn, pomoc kuchenna, produkcja lub inny rodzaj pracy. Skończyłam technikum o profilu architektura krajobrazu, odbyłam miesięczny staż w Warszawie w tym kierunku. Dotychczas w Norwegii pracowałam na sprzątaniu: domy prywatne, klinika, szkoła. W Polsce jako kelnerka w pizzeri i hostessa. Aktualnie uczę się języka norweskiego. Będę wdzięczna za każdą pomoc, dziękuje i pozdrawiam


Tutaj zobacz : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
9 Postów

(Karolina_21)
Wiking
Patrzyłam, prawie wszystkie prace tam wymienione są dla mężczyzn :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(Karolina_21)
Wiking
Karolina_21 napisał:
Często patrzę, ale prawie wszystkie prace tam wymienione są dla mężczyzn :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Karolina_21 napisał:
Patrzyłam, prawie wszystkie prace tam wymienione są dla mężczyzn :/

Wydrukuj CV, referencje z Pl (po angielsku) i ze stażu z No i uderzaj osobiście do firm które Cię interesują. To działa!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok