napisał:
napisał:
Kompletna bzdura! Rejestruje moich klientow z dnumerem bez problemów. Ci którzy mają minID tylko nie mają dostępu do wszystkich opcji (składanie wniosków elektronicznych,zwolnień itp) a osoby z dnumerem posiadające buypass mogą załatwic z Nav sprawy praktycznie wszystkie.
Masz Dnumer i nie masz meldunku a dostałaś BankID? Dziwne...
Nie musisz iść do udi.. możesz do Sua lub do Skatteetaten.. polecałabym urząd skarbowy gdyż mają poniekąd najkrótsze terminy.. ściągnij sobie wniosek o przeniesienie do Norwegi i wypełnij co też zaoszczędzi ci czas..no i przygotuj niezbędne dokumenty bo jak czegoś zabraknie będziesz czekać na kolejną wizyte

PROSZĘ CZYTAĆ PISANY TEKST ZE ZROZUMIENIEM .
Ta osoba, chce się zarejestrować do NAV, a nie gdzie indziej i nic nadto.
Proszę nie mącić w "głowach" i naciągać na swoje wątpliwe usługi!.
Ja rozumiem, że jest upał i czas "ogórkowy" , dlatego proszę odstawić kompa w bok i korzystać z norweskich uroków lata, które tak krótko trwa nawet tu na południu.

TO TY CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM
I PRZESTAŃ WYPOWIADAĆ SIĘ W TEMATACH O KTÓRYCH NIE MASZ POJĘCIA
WPROWADZASZ LUDZI W BŁĄD NIE POSIADAJĄC ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA ANI ZNAJOMOSCI PRZEPISOW ORAZ OBOWIĄZUJĄCYCH PROCEDUR
Nie oferuje tu żadnych usług i nie udzielam płatnych porad.. jako wykształcona i znająca się w tematach osoba pracująca w ksiegowosci z dobroci serca poświęcam swój czas by pomóc rodakom i wspierać swoją wiedzą na tyle na ile mogę.. ty za to co widać po twoich postach często szykanujesz ludzi którzy szukają tu pomocy oraz piszesz totalne bzdury nabijajac sobie chyba tylko posty.. nie masz co robić to się rozbierz i pilnuj żeby Ci ktoś nie ukradł dresów..pod zapytaniem na temat rejestracji w Nav napisała o długich terminach na rejestrację meldunku w UDI w Oslo. . Podpowiedziałam gdzie i jak można dostac dużo szybszy termin.. upał nie ma nic wspólnego z moją pracą i sezonu ogorkowego Nie mam wcale..nie ta branża.. NIC TU NIE WNOSISZ I JESTEŚ CAŁKOWICIE ZBĘDNY WIEC RACZEJ TY ODSTAW KOMPA ALBO HEJTUJ NA FACEBOOKU ..a ja zrobie to co wiekszosc ludzi na tym forum i całkowicie cie oleje..i dalej będę pomagała na ile pozwoli mi na to czas.. nie zasługujesz więcej na moją uwagę szkoda mi czasu.. a pani Judyta jak ma jeszcze jakieś pytania proszę pisać chętnie pomoge