Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zwrot podatku - Norwegia

Czytali temat:
MultiNOR Konsultant Kasia K Magdalen@ ewa Ww Dinowy Marek Krynicki Jan Kowal Onty_Ja_Gabriel_3. (2632 niezalogowanych)
4 Posty
Jan Kowal
(Jan Kowal)
Wiking
Witam,
Otrzymałem zwrot podatku w formie czeku który przyszedł na stary adres w Norwegii. Ja osobiście nie mieszkam i nie przebywam już w kraju fiordów. Pytanie brzmi czy ktoś z szanownych forumowiczów wie w jaki sposób mogę zrealizować ten czek? Czy mogę go zrealizować w Polsce? Jeśli tak to gdzie i w jakim banku? Czy istnieją sposoby aby zdalnie przekierować taką wypłatę na konto które posiadam w Polsce? Liczę na pomoc forumowiczów i z góry dziękuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Kolego bierzesz czek i udajesz się do polskiego banku i pytasz który bank go zrealizuje. Inaczej tego nie obejdziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Jan Kowal
(Jan Kowal)
Wiking
A czy problemem nie będzie adres? Czek wystawiony na Norweski a ja w Polsce mam inny. Dowiadywałem się i Nordea Banku nie ma w Polsce, PKO i poczta polska nie realizują czeków. Wie ktoś może jaki bank to zrealizuje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(minczin1)
Wiking
Ja realizowałam czek w Banku Millennium.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok