Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy na zwolnieniu mogę wypowiedzieć umowę o prace - Norwegia

Czytali temat:
Waldemar Kuklinski Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Łukasz Ch Ikett Personalpartner Onty_Ja_Gabriel_3. Maria W. Harmacinska Takatamjakas (1307 niezalogowanych)
4 Posty
Waldemar Kuklinski
(wala1974)
Wiking
Czy na zwolnieniu mogę wypowiedzieć umowę o prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
wala1974 napisał:
Czy na zwolnieniu mogę wypowiedzieć umowę o prace Jakim zwolnieniu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Waldemar Kuklinski
(wala1974)
Wiking
Lekarskie zwolnienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty

(Ideapad310)
Nowicjusz
jasne ze tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Waldemar Kuklinski
(wala1974)
Wiking
Jesteś pewien na 100% żebym na minę nie wtepnął
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
wala1974 napisał:
Jesteś pewien na 100% żebym na minę nie wtepnął
Ogólnie (chyba że masz inaczej w umowie) wypowiedzenie liczy się od 1 każdego miesiąca i trwa od 14 dni do nawet 3 msc. Urlop i chorobowe nie wlicza się w czas wypowiedzenia, złożyć możesz ale zaczyna się liczyć jak wrócisz do pracy. Przez 12 msc jesteś chroniony i pracodawca cię też nie zwolni chyba że wyniknąć jakieś specialne warunki.
Zamiast pytać na forum poprostu idź i pogadaj z pracodawcą co i jak i dlaczego lub zadzwoń, napisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
wala1974 napisał:
Lekarskie zwolnienie
Jaki masz w tym "interes" by teraz, na zwolnieniu lekarskim, zwalniać się z dotychczasowej pracy?.
Przecież zwolnienie lekarskie, 100% niezdolności, można mieć bezproblemowo do jednego roku.
Twój zasiłek chorobowy, jest obliczony na podstawie zarobków z firmy którą chcesz upuścić.
Ja na twoim miejscu, starał bym się, doprowadzić firmę do wniosku iż po chorobowym, nie będziesz nadawał się dalej do poprzedniej pracy.
Jeżeli taka formę obierzesz, to firma sama ciebie zwolni i nie będziesz miał problemów z NAV-em.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
"Przecież zwolnienie lekarskie, 100% niezdolności, można mieć bezproblemowo do jednego roku......"
No i to jest wlasnie to nas wyroznia ! Ale nie o tym chcialem.

On mysli ze jak sie zwolni, to nie bedzie musial placic podatku Ot, tak polska logika. Zaoszczedzi na tym przeciez.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok