Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Karta podatkowa - Norwegia

17 Postów
Agata Agata
(Agata121)
Wiking
Witam. Gdzie znajdę swoją kartę podatkową? Bo chce zobaczyć czy mam tabelę czy 25%.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Agata121 napisał:
Witam. Gdzie znajdę swoją kartę podatkową? Bo chce zobaczyć czy mam tabelę czy 25%.Rozumiem iż masz D-numer, jeżeli tak to trudna sprawa.
Chyba, że masz dostęp do haseł na minside kartka papieru z Hasłami lub posiadasz konto bankowe z czytnikiem kodów do logowania.
Inaczej musisz iść do skattkontor i tam poprosić o wydruk karty podatkowej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Jeżeli zamawiała Pani kartę podatkową elektronicznie, to powinna widnieć w skrzynce odbiorczej po zalogowaniu się do systemu Altinn. Jeżeli wnioskowała Pani o kartę drogą pocztową, to karta podatkowa przyjdzie na zarejestrowany w Folkeregisteret adres.
Zgłoś wpis
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Agata121 napisał:
Witam. Gdzie znajdę swoją kartę podatkową? Bo chce zobaczyć czy mam tabelę czy 25%.Rozumiem iż masz D-numer, jeżeli tak to trudna sprawa.
Chyba, że masz dostęp do haseł na minside kartka papieru z Hasłami lub posiadasz konto bankowe z czytnikiem kodów do logowania.
Inaczej musisz iść do skattkontor i tam poprosić o wydruk karty podatkowej.


Czemu trudna? D-numer umozliwia korzystanie z Altin wystarczy zamowic kody ktore przychodzą do max 5 dni roboczych choc przewaznie jest to 3 dni.. A zeby nie musiec korzystac z kodow ,,papierowych'' zmieniamy w ustawieniach zeby przychodzily sms-em.. Konta bankowego z czytnikiem kodow do logowania na d- numer nie mozna założyc do tego wymagają stałego nr personalnego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Agata Agata
(Agata121)
Wiking
Ja miałam kartę podatkową 25% na d nummer ale teraz mam stały numer i jak mogę sprawdzić aktualna kartę podatkowa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Kiedy ty miałas te 25% podatku? Na początku tego roku jak wnioskowałas o karte podatkową tak? Wiec nic sie nie zmieniło .. A sprawdzic mozesz na Altinie.. Ewentualnie zobacz po prostu na lonslipie od pracodawcy ile ci zabiera podatku.. On musial miec kopie twojej karty podatkowej by wiedziec ile podatku ma ci odtrącac z wypłaty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok