Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nieuczciwy pracodawca - Norwegia

Czytali temat:
grzegorz zawadzki K F Przemyslaw Pilat Marcin J Zbigniew Karpinski Kasia K niewnikajcie Magdalen@ Jan Henryk Wachala DOTTI Onty_Ja_Gabriel_3. Damiandddd Pinki13 (689 niezalogowanych)
1 Post
Damiandddd
(Damiandddd)
Wiking
Witam mam problem z pracodawcą w Norwegii rozwiązałem z nim umowę za porozumieniem stron po czym poinformował mnie że obciąży mnie kosztami kursów o czym wcześniej nie wiedziałem czy ma do tego prawo a jak nie co mogę z tym zrobić Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Damiandddd napisał:
Witam mam problem z pracodawcą w Norwegii rozwiązałem z nim umowę za porozumieniem stron po czym poinformował mnie że obciąży mnie kosztami kursów o czym wcześniej nie wiedziałem czy ma do tego prawo a jak nie co mogę z tym zrobić Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Za pewne zależy to od umowy którą podpisywałeś. Skontaktuj się może z polskim prawnikiem - powiedzą Ci dokładnie co i jak, tutaj znajdziesz kontakt : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/szukaj,adwokat/page1.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok