Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Potrzebuję pomocy, porady Dotyczącej wynagrodzenia - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Tomasz Krajewski lolo han boj fra oszlo noregg famila Ptompl buczar KubaT (748 niezalogowanych)
3 Posty

(Kasia89ck)
Wiking
Witam.
Czy ktoś zna się na tym w jaki sposób powinno być wypłacane wynagrodzenie w Norwegii oczywiscie? Chodzi mi o to czy może być do ręki lub mogę podać inne konto bo czekam na otwarcie swojego 8tygodni a szef powiedzial że nie wypłaci mi inaczej niż na moje konto bo tak mam na kontrakcie. I jestem w czarnej przysłowiowej d#)!e a i pracuje już 2 miesiące i nie dostałam żadnego lonszlipa ani nic ile godzin wypracowalam. Ktoś coś? Bo próbowałam czytać ale im więcej czytam tym mniej wiem z góry dzięki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...wskaż w mailu konto grzecznosciowe...mężą,brata swata,druchny,ojca,córki... konto norweskie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Kasia89ck napisał:
Witam.
Czy ktoś zna się na tym w jaki sposób powinno być wypłacane wynagrodzenie w Norwegii oczywiscie? Chodzi mi o to czy może być do ręki lub mogę podać inne konto bo czekam na otwarcie swojego 8tygodni a szef powiedzial że nie wypłaci mi inaczej niż na moje konto bo tak mam na kontrakcie. I jestem w czarnej przysłowiowej d#)!e a i pracuje już 2 miesiące i nie dostałam żadnego lonszlipa ani nic ile godzin wypracowalam. Ktoś coś? Bo próbowałam czytać ale im więcej czytam tym mniej wiem z góry dzięki za pomoc

Podaj mu numer konta kolezanki/kolegi i nie mow, ze to nie twoje. Twoj szef nie jest w stanie sprawdzic do kogo nalezy konto bankowe. Przy wplacaniu na konto prywatne nigdy nie wyskakuje wiadomosc do kogo konto nalezy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...jeszcze mam ostrzeżenie
...niech to bedzie konto osoby bardzo uczciwej
...bo nie wiesz jaka to bedzie kwota
...potem sprawdz z odcinkiem wypłaty
...znam przypadek ,że kuzyn kuzyna oszukiwal wyplacajac mu mniej po takim przelewie..
...ale może troche przesadzam....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Jedno jest dziwne, w czym przeszkadza brak konta w wystawieniu loonslip-a, a i może przecież zapłacić w formie czeku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok