Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...Chłop ma coś tego ..nie teges
...szkoda czasu ..na ciebie
...nakłamałes na samym początku o melonach,które mógłbys kupić w Oslo
...wstyd pewnie było powiedziec ,że nie masz kasy na wyjazd
...a i fachu brak ,bo nic o tym nie wspomniałeś ...tyle ,że na wyspach robiłeś i pewnie z językiem słabo ang. ...no i dla naszych januszków nie bedziesz też robił...
...wytrzeżwiej lub wybierz sie do psychologa ,bo tutaj widze najwiekszy problem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
sebastian_34
(sebastian_34)
Wiking
bojfraoszlo napisał:
...Chłop ma coś tego ..nie teges
...szkoda czasu ..na ciebie
...nakłamałes na samym początku o melonach,które mógłbys kupić w Oslo
...wstyd pewnie było powiedziec ,że nie masz kasy na wyjazd
...a i fachu brak ,bo nic o tym nie wspomniałeś ...tyle ,że na wyspach robiłeś i pewnie z językiem słabo ang. ...no i dla naszych januszków nie bedziesz też robił...
...wytrzeżwiej lub wybierz sie do psychologa ,bo tutaj widze najwiekszy problem

wyśmiałeś już go wystarczająco? Masz chłopie poważny problem z głową i swoim ego.
To właśnie obraz polaka cebulaka podszywającego się pod Polaka
Wstyd mi za Ciebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
sebastian_34 napisał:
bojfraoszlo napisał:
...Chłop ma coś tego ..nie teges
...szkoda czasu ..na ciebie
...nakłamałes na samym początku o melonach,które mógłbys kupić w Oslo
...wstyd pewnie było powiedziec ,że nie masz kasy na wyjazd
...a i fachu brak ,bo nic o tym nie wspomniałeś ...tyle ,że na wyspach robiłeś i pewnie z językiem słabo ang. ...no i dla naszych januszków nie bedziesz też robił...
...wytrzeżwiej lub wybierz sie do psychologa ,bo tutaj widze najwiekszy problem

wyśmiałeś już go wystarczająco? Masz chłopie poważny problem z głową i swoim ego.
To właśnie obraz polaka cebulaka podszywającego się pod Polaka
Wstyd mi za Ciebie...


...przeczytaj od samego poczatku...
...idz szczek.. tam gdzie szczek....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(Larp)
Wiking
Fach mam mogę łopatą machać, albo paczki na magazynie układać. Dla tego szukam pracy w miejscach gdzie ludzie nie chcą pracować, daleka północ, zimno, śmierdzi itp. Jestem samotnikiem więc mogę w robocie siedzieć od świtu do zmierzchu (albo od zmierzchu do zmierzchu na północy hehe).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
56 Postów
sobek22
(sobek22)
Nowicjusz
zeby zalatwic jakies papierki to jako pierwszy papierek dajacy prawo do wystepowania o kolejne musisz dostac umowe o prace ,bez tego nic nie zalatwisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(Larp)
Wiking
sobek22 napisał:
zeby zalatwic jakies papierki to jako pierwszy papierek dajacy prawo do wystepowania o kolejne musisz dostac umowe o prace ,bez tego nic nie zalatwisz

A jak wynajmę mieszkanie (wiem, że norki nie chcą wynajmować jak nie pokaze umowy o pracę, ale jak mu dam od razu za pół roku czynsz to da) i założę sobie odpowiednik polskiej jednoosobowej działalności gospodarczej to zrobię wszystkie papiery?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
56 Postów
sobek22
(sobek22)
Nowicjusz
Larp napisał:
sobek22 napisał:
zeby zalatwic jakies papierki to jako pierwszy papierek dajacy prawo do wystepowania o kolejne musisz dostac umowe o prace ,bez tego nic nie zalatwisz
A jak wynajmę mieszkanie (wiem, że norki nie chcą wynajmować jak nie pokaze umowy o pracę, ale jak mu dam od razu za pół roku czynsz to da) i założę sobie odpowiednik polskiej jednoosobowej działalności gospodarczej to zrobię wszystkie papiery?

i tak musisz zaplacic depozyt od razu -za pół roku czynsz
zeby otworzyc firme musis miec kody do altinn ,zebu miec kody musisz miec karte podatkowa ,zeby miec karte muszisz mec umowe o prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
sebastian_34
(sebastian_34)
Wiking
sobek22 napisał:
Larp napisał:
sobek22 napisał:
zeby zalatwic jakies papierki to jako pierwszy papierek dajacy prawo do wystepowania o kolejne musisz dostac umowe o prace ,bez tego nic nie zalatwisz
A jak wynajmę mieszkanie (wiem, że norki nie chcą wynajmować jak nie pokaze umowy o pracę, ale jak mu dam od razu za pół roku czynsz to da) i założę sobie odpowiednik polskiej jednoosobowej działalności gospodarczej to zrobię wszystkie papiery?

i tak musisz zaplacic depozyt od razu -za pół roku czynsz
zeby otworzyc firme musis miec kody do altinn ,zebu miec kody musisz miec karte podatkowa ,zeby miec karte muszisz mec umowe o prace

Hoj fra oszlo da się podpowiedzieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

()
Wiking
Nie mam żadnego zawodu po prostu szukam pracy na produkcji czegoś albo na magazynie. Takiej pracy gdzie jeśli mam chęci to mnie szybko naucza i mogę robić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
sobek22 napisał:

i tak musisz zaplacic depozyt od razu -za pół roku czynsz


Depozyt wartosci polrocznego czynszu? Nieprawda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok