Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zasilek dla bezrobotnych - Norwegia

Czytali temat:
K Lucz Kasia K Ewa Adam boj fra oszlo ja ja noregg Magdalen@ Kasia Grzybowska Łukasz Ch Ikett Personalpartner N-H Darek1234 Den Is Cenzureczka Tak (1440 niezalogowanych)
15 Postów
Den Is
(Sinedd)
Wiking
Jestem w norwegi od marca, 26czerwca dostalem l4 na 6 tygodni a 7 lipca skonczyl mi sie kontrakt w firmie, wrocilem z dniem wczorajszym i nie mam pracy czy nalezy mi sie zasilek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...jak kwote brutto zarobies w sumie w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Den Is
(Sinedd)
Wiking
160,890 kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Den Is
(Sinedd)
Wiking
Sinedd napisał:
160,890 kr posrednik pracy AM direct + 18,900 czek z navu za l4
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
N-H
(N-H)
Wiking
Oczywiście że ci Się nie należy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Den Is
(Sinedd)
Wiking
Dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

()
Początkujący
zeby miec zasilek trzeba w poprzednim roku zrobic min 150 tys kr, Ty mozesz starac sie o dagpenger dopiero od 1 stycznia ale piszesz ze wrociles wiec z polski nie bedzie ci sie nalezal bo jest tylko dla ' aktywnie poszukujacych pracy w Norwegii '. jak chcesz skorzystac to wroc po 1 stycznia, zloz papiery do nav i dostaniesz

male sprostowanie...150 tys kr musi byc z zarobku a nie z L4-sykemeldingu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Den Is
(Sinedd)
Wiking
Ja aktualnie szukam no ale nie wiadomo jak to bedzie, 6 sierpnia mam wizyte u lekarza a mam peknieta 5 kosc srodstopia i powiem szczerze ze noga dalej nie jest sprawna ale pytam tak poprostu, mam nadzieje ze od wrzesnia podejme prace i nie chce zadnego zasilku, zainteresowalem sie poprostu "gdyby"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Den Is
(Sinedd)
Wiking
Sinedd napisał:
Ja aktualnie szukam no ale nie wiadomo jak to bedzie, 6 sierpnia mam wizyte u lekarza a mam peknieta 5 kosc srodstopia i powiem szczerze ze noga dalej nie jest sprawna ale pytam tak poprostu, mam nadzieje ze od wrzesnia podejme prace i nie chce zadnego zasilku, zainteresowalem sie poprostu \"gdyby\" to samego zarobku mam 150 z groszem ale tak jak mowie, intensywnie bede szukal pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
a to pieniadze chorobowe dostajesz z navu i chodzisz do lekarza...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok