Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

otwarcie konta bakowego - Norwegia

5 Postów
Marcin smulski
(marcinsmu)
Wiking
witam! Mam problem z otwarciem konta w norwegii.Chodzi o to ze mam umowe na 4tygodnie a zeby otworzyc konto potrzebuje umowy na conajmniej 3mies bo taki przepis maja banki.DNB,Spare1,itd czy ktos wie jak to mozna zrobic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin smulski
(marcinsmu)
Wiking
taka praca ze nie wypłacą bez konta.Spróbuje tam dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
---mozesz wskazac pracodawcy konto brata,szwagra,etc oby tylko bylo norweskie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin smulski
(marcinsmu)
Wiking
Konto kolegi.szwagra,cioci,brata to wole nie bo już tak trzy lata mam.A chce własne miec.Dlatego pytam czy ktoś wie jak mozna to zrobić.A co do umowy to co roku mam takie po 3-7tygodni a to dalej poniżej 3mies i nie mogę otworzyć konta własnego w norweskim banku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Mirek67)
Wiking
Ponoć w banku Danske można otworzyć konto beż dłuższego kontraktu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(RobertMDM)
Wiking
Nie może być polski nr konta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin smulski
(marcinsmu)
Wiking
Danske sprawdze,dzieki.Na polskie mają problem z wysłaniem i potem ze zwrotem podatku problem bo trzeba z komuny odbierać osobiście lub osoba z upoważnieniem i kserem paszportu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Magda Lena
(Magdaale)
Wiking
Ja zalozylam konto w sparebankvest bez umowy o prace. Dostalam karte ze zdjeciem po zarejestrowaniu paszportu i wszystko co trzeba...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin smulski
(marcinsmu)
Wiking
jeśli sie ma stały numer chłopaka lub męża to tak można ale z d-numerem i umową na 4tygod nie da rady ani w SBANKU ani w DANSK i nie wspomne o tych popularnych.I mowa tu o prcownikach sezonowych bez zezwoleń z policji.Do 3mies. nie potrzeba zezwolenia na prace dla obywateli EU
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok