Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Zlozyc samolot, albo zurawia z origami.

Na moj giro byl numer konta, na ktory nalezy wplacic dana kwote.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Na giro są wszystkie informacje potrzebne do zapłacenia należnego podatku.

Czyli:

-numer konta
-nazwa odbiorcy (skatteoppkrever)
-kwota
-numer KID

Więcej informacji: www.multinor.no
Zgłoś wpis
4 Posty
xane
(xane)
Wiking
Przepraszam za wykopanie starego tematu, ale nigdzie nie mogę znaleźć dokładnych informacji jak ten podatek zapłacić. Mam to GIRO i wszystkie te informację, ale co z nimi zrobić? Numer konta czy kwota to sprawy oczywiste, ale co z tym KID? Do czego to jest potrzebne? Jaki podać tytuł przelewu?

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Jan Kovalsky
(negreb)
Początkujący
" Numer konta czy kwota to sprawy oczywiste, ale co z tym KID? Do czego to jest potrzebne? Jaki podać tytuł przelewu?"
A po co Ci tytuł? Czy Ty nigdy nie płaciłeś żadnego "GIRO"??? Chociażby za internet? Podają Ci KID to im go podaj! Jaki masz z tym problem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
xane
(xane)
Wiking
Nie nigdy nie płaciłem. W Norwegi byłem tylko sezonowo i pierwszy raz mi mam im coś oddać. To, że ty wiesz jak jest to nie znaczy, że każdy wie. Jakbym nie miał problemu to bym się nie pytał. Ten KID podać im w tytule przelewu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Jan Kovalsky
(negreb)
Początkujący
Nieee....w "tytule" KID! Jak wpiszesz nr.konta,kwotę i właśnie ten KID to odbiorca sam Ci się...znajdzie. Ten KID powinien mieć 14 cyfr które wpisujesz w..."tytule" KID
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
xane
(xane)
Wiking
Tylko, że w serwisie internetowym mojego banku jak chce wykonać przelew to nie na pola do wpisania tego KIDu. Nie ma nawet pola na nazwę odbiorcy, ale bank chyba sam ją dopisuje po wpisaniu numeru konta. Jak puszczę ten przelew bez tego KIDu będzie dobrze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
xane napisał:
Tylko, że w serwisie internetowym mojego banku jak chce wykonać przelew to nie na pola do wpisania tego KIDu. Nie ma nawet pola na nazwę odbiorcy, ale bank chyba sam ją dopisuje po wpisaniu numeru konta. Jak puszczę ten przelew bez tego KIDu będzie dobrze?
KID to tytul przelewu, jak np. nr faktury.
Wpisujesz numer konta, KID i kwote. To wszystko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Jan Kovalsky
(negreb)
Początkujący
A jaki to bank? Bez KID-u nie będzie raczej dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
xane
(xane)
Wiking
Sparebank 1
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok