Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

qwer 123 - Norwegia

6 Postów
Marcin Guz
(Marewel)
Wiking
qwer 123
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
przechodze podobne perypetie tak wiec, poprawcie mnie jeżeli sie mylę, jeżeli jesteś na zwolnieniu lekarskim to jesteś chroniony przez prawo i firma nie może cie zwolnić pod warunkiem ze zbankrutuje. Jeżeli wypadek miałeś w pracy to staraj się o to żeby nav i inspekcja pracy sie o tym dowiedziała. Jak chcą cie zwolnic to i tak cie zwolnią tylko zależy od ciebie czy za 1 miesiąc czy 6 miesiecy teraz kilka nie przespanych nocy i opanujesz temat to perfekcji! powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marcin Guz
(Marewel)
Wiking
qwer1234
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
jeżeli masz rozwalone kolano i zwolnienie lekarskie to jesteś chroniony przez prawo a tzn pierwsze 16 dni płaci ci pracodawca później nav. możesz sie leczyć w polsce albo norwegii. operacja i rehabilitacja to w sumie pewnie z 2-3 miesiące. Po zakończeniu chorobowego pewnie cie zwolnią ale zawsze to 2-3 miesiace dłużej + okres wypowiedzenia. Szperaj po necie i zbieraj info i sklejaj do kupy i to zajeło kilka nocek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marcin Guz
(Marewel)
Wiking
qwer1234
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(blekk)
Wiking
Wyslij sam dokumenty . Pracodawca ma to gdzies , oszczednosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marcin Guz
(Marewel)
Wiking
qwer1234
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
szybki999 napisał:
Za 16 dni pracodawca mi zapłacił,jestem na zwolnieniu od 23 marca.Pracodawca nie wysłał do NAV dokumentu o moich zarobkach i obecnie zostaje bez pieniędzy prawie 2 miesiące.Mam zwolnienie do 20 czerwca,22 czerwca wizytę u ortopedy w sprawie operacji i pozwolenie na wyjazd do polski od lekarza do tego czasu.

jednak kumaty z ciebie chłopak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marcin Guz
(Marewel)
Wiking
qwer1234
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok