Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

26 Postów

(ewelina1419)
Wiking
Dziękuję bardzo!!!!! Czyli jest na moje pytanie odpowiedź. A moje pozwolenie jest ważne do czerwca 2018.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
6e6 napisał:
Jak ciebie nie było dłużej niż trzy miesiące to registeringbevis jest już nieważne, więc z zasiłku nici.

Joseph..nie oklamuj ludzi lepiej, registerbevis jest wazny ile tam napisali chyba ze wymeldowujesz sie z norwegii do polski lub jestes pol roku poza No. Jak ona stracila prace sama i byla w folkeregisteret zarejestrowana ciagle to dostanie zasilek ale jak zrezygnowala z pracyto Nav moze stwarzac problemy gdyz warunkiem posiadania pobytu jest aspekt pracy a jak sie samemu z niej rezygnuje to wtedy zaczynaja sie schody.

Co do kart meldunkowym to z polski mozesz bez zlozenia wczesniej søknad om dagpenger. Na zasilek czeka sie ok 2,3 tyg na decyzje


A możesz podać link gdzie jest napisane, że 2-3 tyg?
Czy istnieje możliwość że zasiłek zostanie przyznany po tygodniu bądź trzeba czekać 4 tyg?
Forum pełne jest pytań o to co zrobić gdy zasiłku nie ma po miesiącu a info z NAV też nie może odnaleźć adresata. Dlatego napisałem jak to wygląda w praktyce choć klientem NAV nie byłem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
SENTEX napisał:
[quote][

Gabriel nie pisz glupot [/quote]


Joseph, czy mozesz przyznac sie raz na zawsze, czy jestes mna czy tez Gabrielem?
Bo ja mysle, ze Gabrielem nie jestem.....chociaz juz nie jestem tego taka pewna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
DAREK KASIEWICZ
(darekkon)
Wiking
to zalezy czy sama sie zwolniłas jesli tak to 2 miechy niemasz nic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów

(ewelina1419)
Wiking
Umowa wysła. Zimą w rolnictwie nie ma pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok