Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Bon skarbowy w Polsce.Czy warto jest kupić - Norwegia

3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
KajaMetrowska napisał:
Cześć. Od jakiegoś czasu szukam dobrych sposobów na zainwestowanie pieniędzy.Zastanawiałam się nad inwestycją w bon skarbowy. Czy Waszym zdaniem warto jest inwestować w takie papiery wartościowe?
Można na tym zarobić czy wręcz przeciwnie? Stracić?


Nie wiem jaka cena tych bonów, ale ten wyjdzie taniej i pewnie lepiej się nada:

m.ceneo.pl/13475648

Bo wartość tego podobna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
KajaMetrowska napisał:
Cześć. Od jakiegoś czasu szukam dobrych sposobów na zainwestowanie pieniędzy.Zastanawiałam się nad inwestycją w bon skarbowy. Czy Waszym zdaniem warto jest inwestować w takie papiery wartościowe?
Można na tym zarobić czy wręcz przeciwnie? Stracić?


Investuj w milosc.
To sie na dluzsza mete oplaca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Ale zależy którego państwa. Bo bony skarbowe krajów w miarę finansowo bezpiecznych jak Szwajcaria czy Niemcy to się kupuje na takiej zasadzie że pożyczasz 100 a po 5 latach oddają ci 95. Za bezpieczeństwo się płaci. Na polskich obligacjach to może w teori jest jakis procent, ale co to za procent. I co to za państwo gdzie wzrost jest tylko na papierze . Bo może i coś się produkuje ale w sumie to tak słabo a ponadto finansowe efekty wywożone są wagonami za granicę. A jakie perspektywy ma budzet Polski jak przez 8 lat zadłużenie że podwoiło , a w przyszłym roku planowany jest rekordowy w czasach nowej Polski deficyt budzetowy. A jeszcze gospodarka światowa słabnie. Jak chcesz wyjebać pieniądze to wywal przez okno będzie przynajmniej widowiskowo. Tylko złoto i srebro , monety i sztabki. Takie jest moje zdanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Najlepszy zwrot to mają tanie wina, może i wódka ma procent większy, ale tanie wina mają pewniejszy zwrot.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Właśnie złoto i srebro odbija. A teraz jest najlepszy czas na kupowanie bo ledwo co dwa miesiące ceny były historycznie niskie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
KajaMetrowska napisał:
Joseph napisał:
Najlepszy zwrot to mają tanie wina, może i wódka ma procent większy, ale tanie wina mają pewniejszy zwrot.

I tutaj nie wiem czy się śmiejesz czy piszesz prawdę Bo ostatnio czytałam artykul o inwestycji w wina. Ale nie te tanie ale drogie z winnic w Bordeaux. Ponoć po kilku latach zwrot kasy jest bardzo duży i obecnie jest to jedna z lepszych inwestycji bo produkcja wina jest rentowna.


Postanowiłam,że zaiwnestuję w polskie bony skarbowe ale mniejsza sumę.


A to to już inna półka

Na powaznie z podobnych inwestycji to jeszcze polecam stare samochody, jakiś klasy z lat 80-tych w jeszcze przystępnej cenie który za 5-10 lat będzie kilkukrotnie więcej wart.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
KajaMetrowska napisał:
Joseph napisał:
Najlepszy zwrot to mają tanie wina, może i wódka ma procent większy, ale tanie wina mają pewniejszy zwrot.

I tutaj nie wiem czy się śmiejesz czy piszesz prawdę Bo ostatnio czytałam artykul o inwestycji w wina. Ale nie te tanie ale drogie z winnic w Bordeaux. Ponoć po kilku latach zwrot kasy jest bardzo duży i obecnie jest to jedna z lepszych inwestycji bo produkcja wina jest rentowna.

Co do złota i srebra to ceny spadają ;/ Również patrzyłam się jak to wygląda.

Postanowiłam,że zaiwnestuję w polskie bony skarbowe ale mniejsza sumę.


A moze lepiej juz kupic cala winnice, albo nawet i pare?


Nie wiem dlaczego, ale odnosze wrazenie iz reklamujesz polskie bony skarbowe....nie zeby to bylo cos zlego.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok