Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

konto w postbanku - Norwegia

Czytali temat:
(776 niezalogowanych)
4 Posty

(Blubaszenko)
Wiking
Założyłem konto w Postbanku i jeszcze nie otrzymałem tokkena. Nie mogę bez niego przelać pieniędzy przez internet. Dzwoniłem do nich ale to co usłuszałem to jeden wielki bełkot ponieważ dopiero się uczę norweskiego. Może ktoś wie czy można go zamówić w jakiś inny sposób ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Z tego co wiem przychodzi poczta i po prostu trzeba sobie troszke poczekac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
lena kkkkkkkk
(lena64)
Nowicjusz
Dokładnie tak jest! Nic nie przyśpieszysz..ale najpierw z tego co pamietam dostaniesz takie zawiadomienie i z tym na poczte..ja np.odbierałam to w najbliższym Narvesenie..cierpliwości..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
A ile czekasz na tego tokena? jak nie dojdzie do dwóch tygodni to możesz iść sie zapytać do postbanku czemu tak długo, mogli adres popierdzielić. Na infolinii możesz sie po angielsku dogadać (może nie z każdym ale większość ludzi tam zna angielski).
Nie liczyłeś że po polsku sie dogadasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Blubaszenko)
Wiking
po angielsku bym sie dogadal ale wogole sie dodzwonic nie moge chyba pozasypiali
na tokkena czekam juz z miesiac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
lena kkkkkkkk
(lena64)
Nowicjusz
A może gdzieś Ci się zawieruszyło to wezwanie bo to nie mozliwe!!! Idż do banku..koniecznie!!!!Powodzenia!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
fire .
(fire)
Nowicjusz
Załozyles konto, ale czy tez zamowiles obsluge przez netbank??
I jeszcze jedno, moze cos z adresem jest nie tak -sprawdz to koniecznie jaki adres masz na umowie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Blubaszenko)
Wiking
tak zamowilem nettbank bede probowal dalej. dzieki za rady
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok