Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Mandat za bilet - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Jan Maryjan Agata Dymna K F Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty noregg wiewiorek Natalia Ad Anna Tomczyk Piotr Kubala Adrian7 Mariusz1993 (1649 niezalogowanych)
7 Postów

(Paatrycjaa)
Wiking
Witam, dostałam mandat za brak biletu w metrze, nie jestem tutaj zarejestrowana, przyjechałam na dwa tygodnie do koleżanki, czy muszę go zapłacić??? Pomocy !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Paatrycjaa napisał:
Witam, dostałam mandat za brak biletu w metrze, nie jestem tutaj zarejestrowana, przyjechałam na dwa tygodnie do koleżanki, czy muszę go zapłacić??? Pomocy !!
Musisz zapłacić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Paatrycjaa)
Wiking
A co jeżeli tego nie zrobię? Jak oni mnie znajdą skoro nie jestem tutaj ani zarejestrowana ani zameldowana ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

()
Wiking
Niech Cię nie obchodzi co ja tutaj robię!! Jak widzisz nie o to pytam (no chyba że masz problemy ze wzrokiem). Co za ludzie... Ta strona chyba po to jest żeby pytać i poprosić innych o poradę co zrobić w danych sytuacjach. Szkoda że niektórzy tego nie rozumieją. Jeżeli nie masz innego zajęcia niz siedzieć i pisac głupie komentarze to wyjdź na spacer przewietrzyć się, dobrze Ci to zrobi. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Paatrycjaa napisał:
A co jeżeli tego nie zrobię? Jak oni mnie znajdą skoro nie jestem tutaj ani zarejestrowana ani zameldowana ?
Jedziesz bez biletu = płacisz.
Nie płacisz = jesteś frajerem, oszustem i kłamcą.
Zadajesz w/w pytania = jesteś debilem.
A co jeżeli tego nie zrobisz? Odpowiedz sobie sama na swoim poziomie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Paatrycjaa)
Wiking
Dobrze że Pani odpowiada na swoim , " jesteś debilem" -poziom dziecka z podstawówki. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok