Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

PILNIE POTRZEBNA POMOC - Norwegia

1 Post
kaska gl
(kaska_gl)
Wiking
WITAM.
Zadzwonilam dzis na pogotowie bo maz mial bole w klatce piersiowej i problem z sercem,obecnie jest w szpitalu i nie wiem ile dni tam bedzie .mam pytanie czy tkos wie czy i ile placi sie za szpital w takich przypadkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(HaniaZ)
Wiking
Tak, wizyta w szpitalu istotnie kosztuje. Płaci się za leczenie najpierw wkład własny czyli tzw. Egenandel. Co roku jest to inna stawka ale z tego co się orientuję to coś około 2900 nok. Po przekroczeniu tej kwoty otrzymujesz frikort, czyli kartę bezpłatnego leczenia. Z doświadczenia jednak wiem, że na szczęście ceny nie zwalają z nóg, więc proszę się nie martwić ja za wizytę w szpitalu, opatrzenie ran i tomograf głowy po wypadku zapłaciłam 600 nok. Więc nie jest źle. Ponad to nie płacicie "od ręki", tylko otrzymujecie rachunek pocztą do domu i macie 2 tygodnie na uiszczenie należności. Więc głowa do góry życzę dużo zdrówka dla Męża.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok