Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Apel o łyk patriotyzmu w Święta - Norwegia

Czytali temat:
(5969 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Producenci i hurtownicy mocnych alkoholi - a także fiskus - mają powody do zmartwienia: sprzedaż mocnych trunków w tym roku znacznie się skurczy, twierdzi "Puls Biznesu".

Z danych na koniec listopada wynika, że sprzedaż będzie mniejsza o 5-6 proc. pod względem ilościowym. Co ciekawe jednak najbardziej spada sprzedaż wódek z tzw. segmentu ekonomicznego, czyli mówiąc prościej - tych najtańszych.
biznes.onet.pl/producenci-wodki-zaciskaj...089779,1,prasa-detal

Rodacy ginie nasz przemysł narodowy. RODOWE POLSKIE SREBRA zaczynają rdzewieć.
Ja znam przyczynę takiego obrotu spraw. Zrozumiałem to czekając na Norwegiana do Polski. Te kolejki do Duty Free, a potem czerwone torby wypchane po brzegi i brzęczące Smirnoffem, Absolutem, Finlandią i Vikingfiordem. Te miliony flaszek w samochodach i samolotach wiozących Polaków na Wigilię.
RODACY ja rozumiem, że te polskie smródki są obrzydliwe. Zrywają na wymioty przed, w trakcie i day after. Łeb od nich boli a czasami nawet pęka. Pamiętajcie jednak, że racząc się takim Absolwentem, Żołądkową, czy innym wynalazkiem dajecie pracę polskiemu robotnikowi. Sprawiacie, że polski rolnik ma gdzie sprzedać te nadgnite ziemniaki i małowartościowe zboże do gorzelni.
Polacy bądźcie patriotami. Zaciśnijcie zęby. Wstrzymajcie oddech i chociaż w Święta zakosztujcie tego tradycyjnego od setek lat polskiego napitku. Nie wynaradawiajcie się do końca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Ja tam zawsze biorę vikingfjorda 50% bo łagodnie i szybko kopie do tego ze dwa aqavity, a z polskich wódek to Żołądkowa czysta de lux najlepsza ( o ile jakieś z meliniarskiego źródła się nie trafi) porównywałem to ostatnio z kilkoma innymi wódkami z górnej półki (to że droższa to nie znaczy że lepsza, kwestia smaku może)
oprócz tego dobry bimberek bije wszystkie powyższe.
niestety bardziej polskiego gorzelnictwa nie wspomogę bo nie posiadam zapasowej wątroby

Nie przejedzcie się w święta

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
mam gdzieś ich wode nie sobie sami piją
ja w Polsce zapodamn krzynke żołądkowej i ze znajomymi urządzmy BAL na Sto-dwa
dotego dołożymy pare krat Żywca i bedzie zabawa !!!!!!!!!
ich wode niech chleją ciapate i czarnuchy
ewentulnie niech się sami ochlaja tak by się posrali i pozygali
na dodatek przywioze sobie tutaj polskie wyroby Monopolowe
Zuzu masz racje codo bimberku ,ale ja już niemam dobrego dostawcy
jak przywieziesz cosik po nowym to chetnie skosztuje
Wesołych i bezalkoholowych
Chucznej i Upojnej Nocy Sylwestrowej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok