Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

tyle dni swiat co robic`?????? - Norwegia

Czytali temat:
(6408 niezalogowanych)
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
witam wszystkich,
no wiec zblizaja sie nieublagalnie swieta moze ktos wie gdzie i jak mozna spedzic czas z dziecmi zeby niesiedzilay w domu w okresie 25-27 grudnia moze wiecie o jakis imprezach rodzinnych w oslo albo okolicach , moje dzieciaczki chetnie poszalalyby w towarzystwie a i mi sie nieusmiecha siedziec na d... przez tyle dni pozdrawiam
Zgłoś wpis
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
hej pepcia.... 25 do 27 to nie wiem, ale mozesz zabrac troszke pozniej maluszki swoje tutaj :

www.oslospektrum.no/mikke-aamp-minnis-ut....4652890-132015.html

powinno im sie podobac
Zgłoś wpis
1 Post

(Hilton)
Wiking
na lodowisko zabierz. Moje miały frajde, a dwuletnia mała zrobiła furore nie wiedziałam, ze ona potrafi tak szybko biegac w łyżwach a miala pierwszy raz na nogach.
Zgłoś wpis
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
Hilton napisał:
na lodowisko zabierz. Moje miały frajde, a dwuletnia mała zrobiła furore nie wiedziałam, ze ona potrafi tak szybko biegac w łyżwach a miala pierwszy raz na nogach.

Hilton, Twoja coreczka jest po prostu innowacyjna! Juz wymyslila dwie nowe dyscypliny sportu: biegi na lyzwach po zwyklym podlozu i biegi w butach po lodowisku W obu rownie niedoscigniona
Zgłoś wpis
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
hhmmmm lodowisko, nawet mi do glowy niewpadlo to jest pomysl jeszcze nigdy niebyly a co do tego przedstawienia co napisales ulv72 to juz tylko czekaja i pytaja czy to dzis pojada bo moj maz niewytrzymal i powiedzial ze juz im kupil bileciki a one sam wiesz w zimnej wodzie kompane a to jeszcze miesiac ale na lodowisko trzeba sie wybrac sama niepamietam kiedy bylam,moze byc smiesznie a co do malenstwa co ma sie niedlugo u nas pojawic to informuje ze dziewczynka bedzie , pozdrawiamy
Zgłoś wpis
32 Posty
kasia .
(kasienka81)
Nowicjusz
a moze wiecie gdzie mozna by bylo pojechac cos ciekawego zwiedzic ,zobaczyc ale wspinaczki po gorach odpadaja bo jest dwoje malych dzieci 3 l. i 1 l.macie jakies ciekawe miejsca?
Zgłoś wpis
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
mam pytanie o jakiej godzinie będzie msza św.w kościele w Oslo lub Lilestrom w drugi dzień świąt tzn.dzisiaj?
Zgłoś wpis
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Jedzie biedny mikołajek nie ma nawet paczki fajek Sprzedał sanki renifera jest wkurwiony jak cholera Buty mu sie rozjebaly ,bo charował przez rok cały Kalesony ma podarte Futro takze gówno warte Nie pomoze mu nikt w biedzie wciaz wpierdziela stare sledzie Dawno zgubił juz prezent Szweda sie jak pierdolniety Choc zaczeły sie juz swieta On na dworcu sie pałeta Najebany i beztroski bo to nasz mikołaj Polski WESOŁYCH SWIAT ZYCZY KAMILA DOMINIK I WIKTOR
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok