Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Dariusz Chojnowski Lui paulinos678 (29032 niezalogowanych)
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
cholera ale sie dzis zdołowałam ponoc na tym julebord babki maja wyskoczyc w sukniach balowych pomijam juz ze nie mam czegos takiego w szafie ale ja nigdy nie miałam tego na sobie
koszmar chyba nie ide
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Kamil Kamil
(tadziksc)
Nowicjusz
ja wiem i slyszalem ze w tym wszystkim to chodzi o to zeby jak najwiecej wypic i jak najlepei sie bawic ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
tadziksc napisał:
ja wiem i slyszalem ze w tym wszystkim to chodzi o to zeby jak najwiecej wypic i jak najlepei sie bawic ...
Można się sponiewierać jak te zwierzątko z chlewika, ale wypada być ubranym elegancko.
Chociaż na początku imprezy jest pełna kulturka, później to hulaj dusza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
kami napisał:
babki maja wyskoczyc w sukniach balowychTy mi zdecydowanie nie wygladasz na babke
no i jak bylo??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
truskawkowa napisał:
kami napisał:
babki maja wyskoczyc w sukniach balowychTy mi zdecydowanie nie wygladasz na babke
no i jak bylo??

supcio nałozyłam i tak spodnie takie bardziej wyjsciowe ale jednak portki i nikt nie negował tego ba byli nawet ludzie ubrani w dzinsy i jakis koszulek(impreza na 250 osob kilka firm wiec zawsze znajdzie sie ktos gorzej ubrany niz ty ) wiec czułam sie rozgrzeszona Jedzenie przesmaczne pineckjot(te słynne żeberka z lamy) naprawde polecam tylko alkochol słaby (normalnie w pl na imprezie po 3 piffkach spie pod stołem a tu nic 3 piffka w autokarze po drodze i 7drinow typu aluvera i smirnofy ice podczas powrotu do domku i nic nieczułam nawet szmeru w głowce Impreza jak zawsze skonczyła sie o 2 Co do tego ile norwedzy potrafia zjesc tak to prawda ze wcinali jak szaleni ale do pewnego czasu a potem juz tylko sie bawili Połowa ludzi zjawiła sie na imprezie juz pod wpływem alko i wiecie co podobało mi sie wszyscy bawili sie razem starsi i młodzi było fajne przedstawienie, tylko wkurzało mnie to ze ta grupa była z okolic oslo wiec miałam mały problem z zrozumieniem ich :/ ale kodlega mi tłumaczył na 'nasz' dialekt wiec ...looz ogolnie bardzo fajnie polecam jak ktos ma okazje to naprawde warto
a tak post skriptm jeszcze co było dosc niesmaczne to to ze polacy obecni na imprezie obgadywali i smiali sie z norwegow beszczelnie przy nich robiac to po polsku ale wymieniajac ich z imienia wiec i tak domyslali ze gadaja o nich to było niesmaczne :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
PIOTR KLISIEWICZ
(HUGO BERGEN)
Wiking
dwa razy byłem i jakoś jako polak jadłem doskonałe ryjki z lamy mięsko pod każdą postacią był i alkohol za który dopiero po wypiciu 7 iu koniaczków chciałem płacic ale szefy wyciągali bony i dalej łoiłem za darmo do tego w pięknym hotelu w voss
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
A najważniejsze ze ZA DARMO

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok