Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam chętnych do pogrania w piłkę nożną! - Norwegia

Czytali temat:
boj fra oszlo (6520 niezalogowanych)
5 Postów

(Dominik M)
Wiking
Witam,
Zapraszam wszystkie chętne osoby do pogrania w piłkę nożną, co niedziele o godzinie 15 na boisku przy IKEA-Furuset lub na boisku w pobliżu Okern przy Spireaveien 1.
Nie gramy profesjonalnej piłki, chodzi o to żeby się poruszać i pobawić futbolem więc jedyne czego trzeba to dobre chęci. Można też ustalić jakieś inne miejsce i czas byle byli chętni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Emilo El Polako L
(dekorasjonhus)
Wiking
daj swoj nr telefonu,my gramy od czasu do czasu w Skedsmo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Venividivici Venividivici
(Venividivici)
Wiking
też bym pograł macie jakis numer czy coś mój jest 96682565 dajcie znać jak będziecie grać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Dominik M)
Wiking
Gdyby organizowal sie jakis mecz na przyszly weekend to dajcie znac. Ze mna jest nas 4 chetnych do pogrania w pile. Tlf: 463 92 858.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
sławek g
(swiwretwtwtw)
Wiking
Byliśmy we trzech w niedzielę przy IKEA Furuset o 15.00, napaleni na ostre granie. Faktycznie było ze 20 osób, ale żadna z nich nie miała białej gęby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Dominik M)
Wiking
Sory. Mój błąd że nie zostawiłem wczesniej nr telefonu bo graliśmy na tym drugim boisku przy Okern. Na najbliższą niedziele tez bedziemy sie zbierac wiec jak cos to w sobote jeszcze sie zgadamy albo tu na forum albo przez tel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Dominik M)
Wiking
Witam ponownie!

Jutro niedziela i wypadałoby zagrać w piłe. Nas jest 4 i wstępnie jesteśmy umówieni na godz. 15 na boisku przy Okern na Spireaveien 1. Jeśli są chętni to zapraszam, im nas więcej tym lepiej. Miejsce i czas to kwestia otwarta więc jeśli macie jakieś inne opcje to piszcie tu na forum lub tel 463 92 858.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok