Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Prośba o przetlumaczenie - Norwegia

11 Postów
łukasz Szarner
(Szarus)
Wiking
Witam jak w temacie składałem wniosek o pozwolenie na policji, dostałem odp lecz niestety nie mówie po norweskuZawsze używałem tłumacza google niestety w tym przypadku nie pomaga.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Szarus napisał:
Witam jak w temacie składałem wniosek o pozwolenie na policji, dostałem odp lecz niestety nie mówie po norweskuZawsze używałem tłumacza google niestety w tym przypadku nie pomaga.
Wydali ci papier o niekaralnosc, czyli, ze nie jestes karany. O jakie pozwolenie sie starales?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
łukasz Szarner
(Szarus)
Wiking
Staralem sie o pozwolenie na przewóz osob....... Tak ale teraz rozumiem to zaswiadczenie jest potrzebne w dalszych krokach. DZIĘKUJĘ ZA POMOC. Milego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Szarus napisał:
Witam jak w temacie składałem wniosek o pozwolenie na policji, dostałem odp lecz niestety nie mówie po norweskuZawsze używałem tłumacza google niestety w tym przypadku nie pomaga.



Gdybyś w przyszłości potrzebował szybkiego tłumaczenia, polecam : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/jezyk-nor...ki+online-49314.html
Zgłoś wpis
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Szarus napisał:
Staralem sie o pozwolenie na przewóz osob....... Tak ale teraz rozumiem to zaswiadczenie jest potrzebne w dalszych krokach. DZIĘKUJĘ ZA POMOC. Milego dnia
Tam pisze, ze to w zwiazku z pozwoleniem na przewoz ludzi i ladunku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
łukasz Szarner
(Szarus)
Wiking
Ok dzieki za zainteresowanie. Ale jak wyzej kolezanka zaznaczyla to jest zaswiadczenie o niekaralnosci czy juz finalne pozwolenie na przewóz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Damian .....
(Damianooo)
Wiking
Powie mi ktoś o co tu chodzi w tym pismie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
Chodzi o to, ze mozesz przewozic tylko kury i golebie. Na przewoz osob ci nie zezwola bo nie masz zdolnosci rozumienia podstawowych rzeczy. Lepiej zglos sie do tlumacza przysieglego i tam ci to wyjasna..................hm........moze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ala Z
(Alao)
Nowicjusz
Trudno to mi jest przetlumaczyc do konca bo musialabym miec kodeks za duzo paragrafow norweskich. Podsumowanie z policji jest takie ze oni nie widza w swych danych nic na twoj temat bo nie mieszkales w norwegii ( oficjalnie jak byles na czarno to oni tego nie widza w systemie komentuje tylko ) Nic do Ciebie nie maja . Mozesz wykonywac swoja prace.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(carlossobon)
Wiking
Tu pisze ze atest zawiera tylko niektóre wybrane okresy i działanie z pobytu w norwegji, nie dokumentuje natomiast ( nie jest dowodem) w których okresach i czy w ogóle przebywała ta osoba na terenie norwegji) , ten świstek to poprostu zwykła informacja w odniesieniu do dokumentów które złożyłeś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok