Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czy ktoś sam prowadzi księgowość? - Norwegia

15 Postów
Jagodaanna2
(Jagodaanna2)
Wiking
Witam, czy jest tu ktoś, kto sam prowadzi księgowość i mógłby powiedzieć, jak to wygląda? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Jagodaanna2
(Jagodaanna2)
Wiking
Zawsze można się dogadać Chciałabym wiedzieć, jak to wygląda, czy to skomplikowane, jakie druki trzeba wysyłać, jak wystawiać umowę zlecenie, czy trzeba wystawiać fakturę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Antoni Perez
(PeReZ)
Stały Bywalec
Sam prowadzę sobie księgowość. Korzystam z pakietu Mamut. Jest jeszcze popularna visma i kilka innych online usług księgowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Antoni Perez
(PeReZ)
Stały Bywalec
Faktura to jeśli klient nie płaci gotówką... najlepiej kvittering czyli pokwitowanie lub tzw.paragon. przy płatności gotówką. Jeśli firma,ma twoja to enk lub nuf to nie potrzebujesz księgowego. Jeśli as to potrzebujesz rewizora.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Jagodaanna2
(Jagodaanna2)
Wiking
Dziękuję za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wik_Nor
(Wik_Nor)
Wiking
Jeśli szukasz programu do zarządzania firmą, który posiada pełną księgowość www.yuma.pl/produkty/program-pelna-ksiegowosc, oprogramowanie YUMA Ci to umożliwi. Posiada jasny i uporządkowany interfejs.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
pawel_j
(pawel_j)
Wiking
na początku jak założyłem swoją firme to sam próbowałem tą księgowością się zajmować , nigdy więcej ! może ja jakiś nie do końca rozeznany byłem ale szło utonąć w tych papierach . jak się komuś chce nieprzesypiac nocy to może sprobowac ale jak ktoś chce się nie denerwować na okrągło to niech sobie firme księgową znajdzie . moja księgowością się zajmuje awac.no jakby ktoś chciał sprawdzona firme.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Jagodaanna2
(Jagodaanna2)
Wiking
Dziękuję za podpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
P.ness
(P.ness)
Wiking
korzystał ktoś z pakietu efirma.no jakieś opinie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Asia122
(Asia122)
Wiking
nie polecam, na poczatku wszytsko niby ok, a pozniej w dniu rozliczen system nie dziala ... a teraz za kazdy dzien spoxnienia kary w tysiace koron.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok