Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

wyrobienie byggekort , Enkeltpersonforetak - Norwegia

2 Posty
Damian xxx
(Majek85)
Wiking
Witam. Otworzylem jednoosobową działalność i aby zacząć prace na placu budowy potrzebuje wyrobić byggekort, niestety po wpisaniu ID i org.nr. wyskakuje mi komunikat że nie jestem płatnikiem vat. (nie jestem bo nieprzekroczyem 50tys kr i dopiero zaczynam działalność). w jaki sposób to rozwiązać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Majek85 napisał:
Witam. Otworzylem jednoosobową działalność i aby zacząć prace na placu budowy potrzebuje wyrobić byggekort, niestety po wpisaniu ID i org.nr. wyskakuje mi komunikat że nie jestem płatnikiem vat. (nie jestem bo nieprzekroczyem 50tys kr i dopiero zaczynam działalność). w jaki sposób to rozwiązać?

Może zapytaj u profesjonalistów w tym fachu : www.mojanorwegia.pl/firma-w-norwegii
Zgłoś wpis
5 Postów

(Ki8)
Wiking
moms zarejestruj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
pawel_j
(pawel_j)
Wiking
Nie wiem od czego to zależy ale też miałem taki przypadek. Mi się nie udało tego rozwiązać samemu tylko musiałem pójść do firmy która się zajmuje. Jakby ktoś też miał takie problemy to się zgłoście do polskiej firmy awac.no bo oni umieją sobie z tym poradzić, no a przynajmniej mnie pomogli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok