Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rozpoczęcie własnej działalności. - Norwegia

15 Postów
Masażystka Aleksandra
(BodyBalancemassasje)
Wiking
Dzień dobry wszystkim
Jestem masażystką i chciałabym rozpocząć własną legalna działalność w Ski/Vinterbro.
Czy ktoś mógłby mi krok po kroku powiedzieć co mam zrobić by legalnie prowadzić swój biznes?
Może ktoś ma sprawdzona księgową ?
Będę wdzięczna za każde pomocne słowo!

Pozdrawiam, Aleksandra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Aleksandraaa napisał:

Czy ktoś mógłby mi krok po kroku powiedzieć co mam zrobić by legalnie prowadzić swój biznes?
Ola, tego jest cała masa na forum!

Ciekawe czy masz dobre "techniki"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
bumel napisał:

Ksiegowe już się rozwinely przez ostatnie 3 lata i już sa,nawet prawdziwe zarejestrowane,z własnym Orgnr..Bravo polskie księgowe,wreszcie....
To mila wiadomosc, tyle czasu tu nie zagladalam i prosze! Tylko przyklad brac.

Powoli Polonia staje na nogi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Masażystka Aleksandra
(BodyBalancemassasje)
Wiking
Spokojnie .. Posługuje się norweskim oraz angielskim, pracuje w SPA... ale fajnie by było zacząć samej zarabiać na siebie Jeśli chodzi o pacjentów to mam stałych, więc z tym problemu nie ma.
Jeśli chodzi o salon to nie potrzebuje bo dojeżdżam do pacjentów.
A jeśli chodzi o moje techniki to są one takie jakich uczą w szkole. ... a nie takie o których się dużo mówi i tym psuje się naszą reputację, niestety ;(
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
bumel napisał:
Obecnie place 6000nok za rok ,z raportem rocznym,oczywiscie sam wszystko ksieguje, na co potrzeba kilku godzin dodatowo w miesiącu,ale nie ma tańszej ,a legalnej już firmy która ma już pozwolenia,i polaczenia ze skatem, na automatyczne przesylanie raportow,MVA i raportow zatrudnianych pracowników,i raportow rocznych ,bilansow,,ontrachentow i wszystkiego co potrzeba do rozliczenia,potwierdzenia i kontroliBumel dziekuje za ta wiadomosc. Przyda sie wszystkim zainteresowanym, zwlaszcza mlodym "Tygrysicom".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Masażystka Aleksandra
(BodyBalancemassasje)
Wiking
Ok dziękuję bardzo za rady
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Aleksandraaa napisał:
...a nie takie o których się dużo mówi i tym psuje się naszą reputację, niestety ;(
Ola, co Ty piszesz? Wlasnie takie "legendy miejskie" pozwalaja calkiem niezle zarobic czy dorobic! Tylko chwalic przedsiebiorcze Panie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Masażystka Aleksandra
(BodyBalancemassasje)
Wiking
Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałam
Serdecznie dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Masażystka Aleksandra
(BodyBalancemassasje)
Wiking
Tzn ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok